bugün

sonu felakettir. unutmayın.
insanın yaptıkça yapası gelir.
şerefsizliktir. kadın/erkek evli bireyler ile işim olamaz bir yuvayı yıkamam herşeyden önce vicdanım izin vermez.
Bekar erkek kadar neredeyse bekar kadın da var. Bu yüzden riske girmeye ne gerek var ?
Olmaz.yakismaz.
evlenince senin karın da öyle olur ama sonra. razı olacaksan yürü.
Başkası tarafından kullanılmış bardaktan su içmek gibidir.
Evli bir adam veya kadınla bunu bilerek ilişkiye giren kişi evli olan kişi kadar olmasa da orospudur, net.
Kendi adıma söylemem gerekirse karımı beni başka bir adamla aldatirken bassam ceketimi alır çıkar, daha da o eve uğramam. ilk işim boşanmaktan olur. tabi delil için video çekerim.

Ben hayatı zor kazandım, kolay kaybetmek istemiyorum. Bir densiz yüzünden hayatımı karartamam. Hep mücadele hep sıkıntılarla kronik hastalıklara yakalana yakalana geldik.

Bize hayat altın tepside sunmadı, yerin 7 kat altına sakladi kazıdık da çıkardık. Emek verdik
Yarıdan fazla kadının suçudur. Kadın istemezse hiç bişey olmaz.
Bu tip başlıkları görünce kufredesim geliyor zor tutuyorum kendimi. Diyorum elin dingili için öbür tarafa günah götürmeye değmez. Ne yasatirsan başkasına illaki onu yaşarsın.
Sonu kötü biter. Hep kötü bitmiştir.
herkes ettiğini bulur. siz başkasının karısıyla ilişkiye girerseniz. gün gelir biri de sizin karıyı çatır çutur siker. hem de ruhunuz duymaz. diyeceklerim bu kadar.
Ancak o evli kadın karınsa sorun olmayacaktır.
büyük sorun ozaman kocasın dan boşansın istedigi boku yesin.
Ahlak timsali olmayı bırakın. Evli veya bekar tüm erkekler, hele ki kadın güzel ve fuck buddy tarzı takılıp kafa ağrıtmayacaksa, balıklama atlar.... Evli veya bekar kadın da hayatına renk katmak istiyor, yahut eşi/sevgilisi ile sorun yaşıyorsa, karşısındaki erkek de az çok hovardalık uzmanıysa kabul eder.
Sanki insanlık tarihinde aldatmak ilk kez oluyor gibi herkes ahlak timsali davranıyor.
Eskiden açık giyinmenin normal karşılanmadığı bir ülkede şimdi evli kadınlarla ilişkiye girmeyi normal karşılayan gözü dönmüş bir kitle var. Sonra eşini kıskanan bir yere göndermek istemeyen erkekleri suçluyorlar. Sizin gibilerin içine insan eşini değil, kedisini bile emanet etmekten sakınır.
iki tarafında gönül rızası olur ise olabilitesi yüksek ihtimaldir..
Şerefsizlik, namussuzluktur. Türk töresinde cezası ölümdür. Bu namussuzluğun affı yoktur.
bekar kadınları daha çok severim ama evli kadınları da es geçmeyeceğim ilişki türüdür.
annen, farklı bir adamla ilişkiye girse yine böyle rahat takılabilecek misin ?
tanım: o.ç'çocukluğudur.
Karını biri sikerse duyar kasma karşim.
Toplum ahlakını sikip atan eylem.
iğrençlik rezillik allah korusun.
yanlış iştir...

tehlikeli iştir...

evli ve aranan kadınlar veya sizi çöpsüz üzüm olarak gören kadınlar olabilir...
sizi kullanmak, kadın olduğunu, arzulanır biri olduğunu tekrardan görmek isteyen kadınlar olabilir...

ama siz sakın bu hatalara düşmeyin...
evli kadınla beraber olmak ahlaken, vicdanen ve güvenliken yanlıştır...

güvenliken türkçemize hayırlı olsun.