bugün

Deli gibi sevmeden yapılmayacak olandır. Eğer çevrenizde örnek bir evlilik yoksa daha çok uzaklaşırsınız.
Doğru kişi, doğru zaman, tek aşk.
ihtimallerle yaşıyoruz.
deli gibi sevmeden, akıl ve mantıkla yapılması gerekendir. biten binlerce evliliğin başlangıcında deli gibi sevmek vardı. geçin bunları. asgari müştereklerin ortak olduğu ve iyi niyetli bir kişi ile saygı ve güven bağını kurabildiyseniz ardından sevginin gelmesi kaçınılmazdır.
doğru kişiyi bulduğunda hayat evlenince daha da güzelleşebilir.
Bir ara yapayım da kurtulayım ya, böyle otur otur tek başına çay demleme olmuyor. Rahatlık batıyor.
Günün birinde en büyük pişmanlığın olacak serüven.

Er ya da geç herkes için geçerli .
16. Level evlenmek,
17. Level çocuk yapmak.
Imandan sonra iyi bir kadindan daha buyuk bir nimet yoktur.(hz.omer).
şüphesiz güzel bir şey olmalı çünkü evlenen bütün arkadaşlarım mutlu ya da öyle görünüyorlar. biz bekarlar hala facede kızların ilişki durumuna bakmakla meşgulken kendileri geceleri yeni fantezi arayışındalar.
(img:#1681774)
Belki de yanlış derse girmişizdir ha?
evlenmek çok garip bir olay insan evlendikten sonra acaba neden evlendim ki ben keşke bekar kalsaydım derken diğer taraftaki bekar kalmış arkadaşlar sürekli yaşım geçti benim evlenmem lazım diyerek dört dönmektedir.
Evlilikte başarı yalnız aranan kişiyi bulmakta değil, aranan kişi olmayada baglidir.
mallıktır. erkek için tabi. kaşar karıların içinse tek kurtuluş yolu yoksa koca parası yiyemez kalırlar ortada.
hem güzel hem korkunç bir şey. kadın için de erkek için de geçerli bu bence. dünyada ortalama 3,5 milyar karşı cins var ve sen sadeve bitanesi ile hayatının sonuna kadar yaşayacaksın. diğerleri ile muhattap olurken kendini kasacaksın falan. Ay ayıp olur mu ay aldatmış sayılır mıyım.

öte yandan evlendiğini kişiyi sevmişsindir. çok çok sevmişsindir zira evlenmiş olmanın başka mantıklı açıklaması olamaz. gözün ondan başkasını görmez görmek istemez bazen. çocuk falan yaparsın. hayatının bi düzeni olur. bi yerden sonra seni herkesten iyi tanıyan ve seni anlayan birimi bulduğunu anlarsın. o zaman güvenirsin o zaman rahatlarsın mesela. ama öyle biri var mı asıl mesele bu.
BÜYÜYÜNCE BENDE EVLENECEĞiM.
evlenmek güzeldir uyum varsa. Tarafların yapısında aidiyet, saygı, güven ve uyum varsa kötü olacağı yargısında değilim. dünyanın güzeli çirkini bitmiyor bu bir gerçek ve alışkanlıklar iyi ise insanı mutlu eder. insanın birine alışması zamanla olur. alışmak bağlar insanı ve varlığı sonsuz olsun istersin bıkmazsın. ekmek gibi su gibi olur hep tadarsın doyamazsın.
işin maddi boyutuna gelince evlilik paylaşmaktır taraflar arasında güven varsa varlık yokluk paylaşılır.
olmasa da olur.
Yazarlara tavsiye:
Başlık parası yok töre yok beşik kertmesi yok geçim sıkıntısı yok cart yok curt yok herkes bekar geziyor.
Evlenilecek kişiyi bulduysanız hemen evlenin.
iyi ki yapmışım dediğim eylem.
Sevdiğiniz anlaşabileceğiniz biriyle yapın mutlu olursunuz öbürtürlü angarya gibidir 2 yıl bile sürmez.
Hayatını birleştirmektir. Ben asla yapamıcam galiba çünkü bir gün ansızın gidicem o günü bekliyorum. Kimseyi de yarı yolda bırakamam, bırakmam. Bilemiyorum altan bilemiyorum.
Kişisel hayatın tüm kanun ve yasalarının ittifakını yitirip, koalisyon ile yönetilmesi.
bence deliliktir. Ya hayatın tepe taklak olabilir ne bileyim her şey değişebilir senin için o yüzden evlenmek ve onu yürütmek zor iş.
Çiftlerin birbirine olan sevgilerini resmiyete dökme eylemi. O imzayı attıktan sonrası, hiç birşey eskisi gibi olmaz. Esasında keramet vardır diyen, sağlam bir troll yapmıştır.
insanların gavatlığına yetişemiyorum, imzayı atan eski sevgili kapısı çalıyor.

hayat çok garip lan. mesela başkasının kocası seni özlüyo. senin özlediğin adam başkasının kocası olur bi gün. sonra senin kocan başkasını özler.

sevdiğin insanla olamama ihtimalinden sonra bıraktım ben bu meseleleri. çok karışık, ilişki algoritmasını çözemiyorum.

bi yerden geldik, ne diyecektim ya

e v l e n m e y i n.
Düzenli seks için gerekli olandır.