bugün

--spoiler--
bedava seks
2 istedin zaman seks
3 doya doya seks
başka ne için evlenicek insanlar.
--spoiler--

evlen de gör bakalım kim kimi sikiyomuş !!!!!!
Yol arkadaşı .hayat tek çekilmiyor.
(bkz: deli sikince yapılabilecek çılgınlıklar)
Faturalar ve yol masrafından kurtulmak:). Evlilik öyle kötü bişey değil. Herkesin evliliği de aynı değil. Atın o kötü düşünceleri üzerinizden. Sevdiğinizle bir ömrü beraber geçirmek için evlenin.
hizmet edecek biri lazım gerçekten, yemek yapacak, çay yapacak, temizlik yapacak biri olduğu zaman hayat daha güzel geçiyor..
1 bedava seks
2 istedin zaman seks
3 doya doya seks
Başka ne için evlenicek insanlar.
Çocik başka yok.
(bkz: maltepede yanlız ölen adam)
(bkz: doğal seçilim)
çocuk. başka hiçbir şey değildir. mümkünse birlikte yaşayın önce, hayatınızın geri kalanını o insanla geçirip geçiremeyeceğinizi deneyimleyin. evlenmiş olmak için evlenmeyin.
bir kez evlenemk topluma karşı görev iki kez evlenmak deliliktir demiş eskiler.
dahada evlenmesem anam kapıyı çalan ilk adama beni vereceğine dair yemin ettiydi.

erkek halimle götümün korkusundan gösterdikleri ilk hanımefendiye tamam dedim.
Biz çocuk için evlenmedik, yapmadık da zaten. Daha önce de birlikte yaşıyorduk. Galiba okullar bittikten sonra birlikte yaşamaya devam etmek için evlendik. Aileler iş durumları falan.
Hayat hep 20 yaşında devam etmiyor. 60 ına geldiğinde beraber eskileri anacağı, bir tas çorba kaynatıp ilaçlarını vereceği birileri lazım yanında.
Toplumlar kendilerini cinsel kimlikler üzerinden konsolide ederler. Evlenmek erkekliğin ispatlanmasıdır. Eski toplumlarda erkekliğe geçiş ritüelleri vardı. Kendilerini yüksekten atıyorlardı. Evlenmek erkeğin bağımsızlığını ilân etmesidir. Biraz saçma bir benzetme olacak ama bir emir/bey/paşa/veliaht kendi adına hutbe okutup para bastırması ne ise, bir erkeğin evlenmesi de toplum tarafından aynı şekilde değerlendirilir.
tabi ki çocuk. yoksa aklı selim olan biri durduk yere akraba sayısını ikiye katlamaz.
(bkz: çocuk)
Bir diğeri her zaman fazladır der büyük filozof niçe.

Ancak Yeterince az iseniz bir başkasına yer acabilirsiniz dünyanizda.

Ben ve kendim dostlugumuzun aşılması zor bir boyutu var, bir başkasını sigdiramayayacagim bir dünyam var.

Boyleyken, bir başkasının dünyasına da sigamayacagim gerçeği var..

Herkesin herşey için anlaşılır, gecerli nedenleri olabilir.
bazı saçmalıklar nedensiz yapılır.
mantık evliliğine karşı değilim ama aşk evliliği yapan boku yer net.
uyum.

uyum olduktan sonra gerisi gelir.
ve şunu unutmayın. eğer ararsanız her insanda sevecek bir yan bulursunuz.
(bkz: saç kurutmak)

Yeter be hergün bununla uğraştığım, saclarımı kurutacak bir baba yiğidin varlığı için evlenmek çok mantıklı geliyor.
beyni aldırmış olmak. bu zamanda evlenen insanın hakikaten aklından zoru vardır ya da rahat batıyordur.
bence cocuk yapmaktir.
baska bir neden sebep goremiyorum.
cocugun anasi babasi belli olsun aile ortaminda buyusun.

gerisi bos.
ücretsiz ve düzenli cinsel ilişki.

edit: tamam oğlum tamam hepiniz aşk için, çocuk için, düzenli bir hayat için evleniyorsunuz. hiçbirinizin siki kalkmıyor amı sulanmıyor tamam özür dilerim eksilmeyin artık hahahahahahahha.