bugün

aman allahim!! gitti guzelim bekaret!
erkeğin orospusudur.
halk arasında patlak erkek denir.
benden uzak allah'a yakın olsun. benden önce başka biriyle beraber olduğunu bildiğim erkekle sevgili bile olmam, kaldı ki evleneyim.

bekaret erkekler için de önemlidir.
Turk toplumunun normal karsiladigi durumdur ama aynisi kadin icin soylense asla kabul edilemez.Bu kadar da modernlesmis artik belli seyleri yikmis bi toplumuz.
Afedersiniz kevaşedir. ilerde de prostat olur, hastalık kapar, hastalık bulaştırır. Nikah basmam asla. her deliğe girmiş, her ağza boşalmış penis benim kutsal mabedime giremez ve o çürük penisin sahibi beybilerimin babası olamaz.
Ahlak ile ilgisini kuramadim. Biri açıklarsa sevinirim.

Seks işçisi ile cinsel ilişki kurmanın parasal bir ilişki olması bağlamında ahlakliligi tartışılır ancak birbirini seven hatta sevmeyi de bırak arzulayan iki yetişkin insanın eylemine biz neden taraf oluyoruz bunu bir izah eder misiniz.
Günaha girmiştir.
ahlaksız zinakarlardır.
Erkek erkege giriyor sanki. Neden ozellikle erkek yazilmissa. Ayrica iliskiye girmek ile evliligin ne gibi bir alakasi var cok merak ettim dogrusu...
benim gibi geri zekalıdır .
(bkz: benim demeye korkulan başlıklar)
adı üstünde erkektir. girmeyen kaldıysa mesaj atsın götüreyim.
Erkeğin orospusudur. Ne yazık ki sayıları yozlaşan toplumla paralel olarak artmıştır.
Ahlaksızdır hiç hazzetmem benden uzakta girsin.
Kaşar erkektir. Birde eskort almışsa vay onun haline.
patlak erkektir. kullanın atın arkadaşlar..
Bro sen patlak erkek demişsin ama...
(bkz: bu ilişki götten mi olmuş)
tecrübeli erkektir. kızların tam aradığıdır.
Kirlenmiştir, saflığını yitirmiş erkektir. Oysa evleneceği kadının ne hayalleri vardı. Onun ilk kadını, sahibesi olacaktı.
Ellenmiş, emiklenmiş bir erkeği kim napsın ki?
evlenmeden cinsel ilişkiye giren kadınla yatan erkektir.
her ne kadar kadına damga vuruluyor ise kendisi de aynı damgayı hak eden erkektir.

bu konunun tartışması yok arkadaşlar. yenilen nane her cinse aynı.

işlenilen günah da hakeza öyle.
adamın hasıdır. erkekse hakkı vardır.
Erkek midir yoksa yavşak mıdır orası tartışılacak kişidir.
erkek adam yapar. evet.