bugün

elbet birgün kader ağlarını örücek ve o karşında olacak. senin yapman gereken tek şey bu fırsatı kaçırmaman.
nikah dairesine gidin ama hepsinin sahibi var.
Bu haftasonu bimde le' evlenilecek kız yalnızca 19.99.
bugün bi yakinimizin düğününde bulunmamdan ve oradaki gözlemlerim sonucu kesinlikle dugunlerdir. kesinlikle olmaz diyen ben bile ordan kız buldum.
Sozluge fotoğraf atan kızlara yurusenize lan onu da mı biz söyleyelim.
Evlenilecek duruma gelin önce

Hem kafa olarak hem maddi.
Konuştuğu erkekleri "sikildim ben yeaa" diyerek onları ölçmeye çalışan kızları gördükten sonra evlenilecek kız bulmanın zorluğu ile chp'nin iktidara gelmesi eş değer zorluktur.
(bkz: onu da bağa mı soruyon)
bir soru..
Bulursunuz bulmasına da kaybetmeyin beyler, sonra da gelip ağlamayın kız yok diye.
bu devirde çok zor olan bir durum.
Elinden telefonu, mouse u bırakıp sosyalleşerek.. Burda çok nadir bulunuyor. Olanı da ben buldum zaten.. Size kalmadı.
Sozluk kizlarinin fotografi basliginda morria var ona yuruyun.
once evlenilecek insan olmayi hak et sonra kendiliginden bulursun.
Burda aramayın annelerinize söyleyin onlar bulur zaten.
Sen önce adam olacaksın, evlenilecek kızdan kastın temiz, helal süt emmiş kız sanırım. Bakalım sen o kadar temizmisin? Önce onu bir sorgula kendine sonra evlenilecek adam ol, kız zaten bulursun.
Annene diyeceksin o da sana yakınlardan komşusunun dıdısının dıdısından gidecek helal süt emmiş bir kız bulacak sende mutlu mesut bir izdivaç gerçekleştireceksin.
(bkz: Kasayı yan yatır)
Huzurevlerinde (nineler-dedeler değil tabi)..
Burdayım.
Gelip beni alabilirsiniz. Daha ne diyim artık anasını satayım.
Tek derdin bu olsun..
nesilleri tukendiginden koruma altina alinmasi gereken turdur. Eger boyle bir dernek yada vakif gibi bisey kurulursa buradan evlenilecek hatun temin edilebilir.
kendi şahsıma bulamayacağım gibi çünkü özgürlüğüm yok olacak .
Evlenilecek adam olacaksın.
(O))) beyaz tavşanı takip edin 62.
görsel
Deneme yanılma ve sabırla.