bugün

bi kere eli iş tutan erkeklerle evlenin. musluk tamiri için eve usta gelmesin mesela. canınız istediği zaman sizi beyaz atletiyle mangala, özel bir günde de çok lüks bir restaurantta yemeğe davet edebilecek potansiyelde olmalı. ansızın beklenmedik sürprizler yapan ve ince ruhlu birisini tercih edin. çünkü tek kriteriniz zenginlik olursa sadece bedeniniz mutlu olur.
Yanındakilerin kıymetini bilen, dürüstlüğü ile nam kazanmış, zekasıyla hayran bırakan egoist olmayan erkektir.
bir erkeğin evlenilecek olup olmadığı evlenmeden bilinemiyor ne yazık ki. ilk başlarda hepsi kibar romantik, ilerleyen zamanlarda kaba maço, finalde de insanlıktan çıkmış oluyor. şu an evlenme gözüyle baktığınız erkekleri iyi tanıyın derim. hangi huyunu sevmiyorsanız bikin ki o huyu evlenince üçe beşe katlanacaktır.
bir kere karakterinin oturması gerekliliği sebebiyle en az 27 28 yasında olmalıdır.
Evlenicelek erkek babam gibi olmalı diyebilen kızlar çok şanslı.
'Bir kız, tüm arkadaşlarına erkek arkadaşından bahsediyorsa, onu anlatıyorsa o adam onun için çok özeldir ve gerçekten seviyordur. Bir adam, erkek arkadaşlarına kız arkadaşından bahsetmiyor, pek fazla konusmuyorsa o kız onun için çok özeldir ve gerçektwn seviyordur.' psikoloji bunu söylüyor.
sözlükte bulunmayandır. sözde takkeye kanmayın.
Sözlükte bulunabilir, önyargı yapmayalım zira sosyal paylaşım sitelerini kullanmasın facebook muş instagram mış bence. Herkese kendine göre birini verir Hak bence. Dindar olanı olabilir.
ülkücü veya atsızcı olmayan erkektir. kızlar lütfen hata yapmayın.
tez zamanda beni bulabilir mi?.
Zamparalik konusunda ununu elemis elegini asmis,ailenin kutsalligini idrak edebilmis,30 una gelmis erkektir bana gore.
Bir efendi erkektir.
tıpkı bekareti için köyden evlenilen cahil kız gibi kıymete binerler.
bakir ve temiz olan erkektir.
mutlaka merhamet sahibi olmalıdır.
akpli veya hdpli olmaması gereken erkektir.
selamun aleykum

(#28831484)

yoktur.
(bkz: biz boşuna mı yavşak olmadık şimdi)
Sana mı kalmış erkektir.
Benim. Bu konuda kendime çok inanıyorum, eşimin benden razı olacağına inancım tam. Allahın izniyle hergece yatarken bugün benden memnun muydun diye soracak bir kişiliğe sahibim. Kendime inanmasam evlenmek amacıyla kimseyle flört etmez yada görücü usulü bir sürü kızla oturup konuşmazdım. Hem şimdi olduğu gibi sabırla beklemezdim. inşallah evlenince çok mutlu olacağıma inanıyorum ve bu konuda derin üzüntülerle geçen geçmişimi bi kenarda bırakıp, yüzümün uzun uzun güleceğine inanıyorum inşallah.
Tabi ki işi gücü olan, eğitimli, geniş ufuklu ve tatlı dilli erkektir.

Böyle birini tanıyorum ama rezervasyon yaptılar ona da kızlar. Şansınıza küsün.
kadın döven erkektir.
Cebinde katlanmış kalınlığı 4-5 cm olan bir Louis Vuitton cüzdan, Mercedes Benz g-serie araba anahtarı olan. Bir veya birkaç şirket sahibi, karrizzmatik bakışlara sahip, kirli sakallı ama üstüne cuk oturan kıyafetler giyen, akıllı, herkesle anlaşabilen, dürüst bir erkek.
Yapmayin etmeyin. Bekarlik iyidir. Sorumluluk yok dir dir yok. Hayat bedava...evlendiginizde beni anlarsiniz ama is isten gecmistir. Hapi yutmus olursunuz.
Az daha entry girin de 1000. ben atayım.
ahahahahkemküm.