bugün

Cevapları gerçekçilik barındırmayacak sorudur.

Bir çok insan elinde olmayan şeyler üzerinden ''eğer olursa'' mantığıyla yorumlama yapıyor. Halbuki bu düşünceyi yorumlarken bu şeyin ''olmayacağı'' üzerine yorumluyorlar.

Yani tereddüt dediğimiz kavram devre dışı. Tereddüt olmadığı için elde olan en mantıklı seçeneği kuşkuya düşmeden söylüyoruz. Peki ya ikileme düşülürse ? Asıl olay zaten o zaman başlar.

istisnalar var mıdır ? Olmaz mı. Her zaman vardır yani ileriye yönelik kendisini tahmin edebilecek kişiler vardır. Fakat bu kişilerin dünyadaki temel amacı farklıdır.

ikinci bir mesele ise herkes kendisini o farklı olan kişilerden sayar. Halbuki çoğu sıradan olmanın bir adım bile dışına çıkamamıştır.
asık olmadigin kadini cinsel hayatin iyi degilse anca kariya gidebilirsin zaten asik olmadigin kariylada evlenmessin ha oldu da evlendin diyelim vermesse aldatirsin ha kadin niye vermesin orasida ayri bi olay.
Asla! Eğer başka birini seversem de en azından boşanıp sonra ne bok yiyeceksem yiyecek kadar gururum şerefim var şükür.
Ben 5 sene uzaktan sevdim onu bile aldatmadım olmaz heralde.
ya hu zar zor bir tane bulup evlenmişiz onu da aldatıp mındar mı edelim. hayatta yapmam.
Her akşam aynı yemek yenmez diye düşünenlerin evet diyeceği sorudur. insan olanlar ise hayır diyecektir.
Aldatmaktan kasıt nedir onu bilmeklazım. Bence toplantım var deyip pavyona gitmekte aldatmaktır.
Sanırım aldatmam.
kendine bakmazsa ; havada , karada ve denizde itina ile aldatırım.
Öncelikle iyi akşamlar dilliyorum. Hiç bir şekilde aldatmam.
en çok korktuğum şeylerden biri aldatılmak olduğu için aldatmam. zaten sevgisi falan bittiyse insanın, söyler bunu aldatma gibi toplara girilmesine ne gerek var.
Bu soruya evet diyenlere sesleniyorum, iğrençsiniz ve ihanet edilmeye layıksınız.
Ulan ben sevgilim varken bile gözüm Başka kız görmüyor. Evlenince de büyük konuşmak gibi olmasın ama öyle gavatliklar yapmam.
Asla hayır.. Aynı yastığa baş koyacağım yıllarca bunun hayaliyle yaşadığım insana anlık hevesler için bunu asla yapmam..
Neyi alatmak olarak değerlendirdiğinize göre değişir.
hiç bir anlamda aldatmayı aklıman geçirmem mesela.
evlendiysem niye aldatayım amk diye cevap verdiğim soru.
Kesinlikle hayır. Neden aldatayım eğer aşk bitmişse anlaşarak buna bir çözüm buluruz. Aldatan erkeklere sesleniyorum lütfen kadınların kalp kırıklıkları olmayın.
karakter yoksunu gavatlık potansiyeline sahip kişilerin evet dediği başlık. eş aldatılır mı lan deyyuslar! namus eşinin donunda değil kendi donunda başlar.
Bana aldatırım gibi geliyor. Gidip adamın tekiyle yatıp kalkmam ama iş o raddeye gelene kadar çeşit çeşit aldatma var. Benden daha fazlasını karşımdaki yapar gibi de geliyor. Aklımdaki evlilik ne kadar saçma sapan bir durum hala anlamadım.

Bu yüzden evlenmek gibi bir planım yok.
kendinize güvenmiyorsanız evlenmeyin (bkz: ben)
evlilik dürüstlük sadakat ve güven gerektirir onun için evlenemiyoruz efem.
sevgilimi de aldatamam ki. ne demiş justin timberlake: what goes around comes around.
Tabii ki hayır. Aldatacaksan niye evleniyorsun.
Hayırlı anketler olsun inşallah...
aldatmam.
Evlenecek kadar ciddileşirsem aldatmam gibi mi acaba.
Herkes yaşattığını yaşar nokta. *