bugün

aziz yıldırım değilse sorun olmayacaktır.
(bkz: eve düşen yıldırım demirören)
mehmetcan mincinözlü vardır. fazla söze gerek yok.
bu ne boktan bir senaryo ve oyunculuktur arkadaş. sırf kız güzel diye de tutmaz ki amk dizisi.
madem ısrarcısınız o zaman memelere filan ağırlık verin de bir işe yarasın.
13 ekim de bitecek olan dizi.
eve düşen muazzezdir o. Dizideki bütün adamlar hayatlarında hiç dişi görmemistir sanki ve hepsi muazzeze aşıktır.
çekmeköy uğur dershanesinde çekilen, isimden kaybeden ve klasik bir show tv, türk dizisi olduğu kanısına vardığım yapımdır. *
eve düşen yıldırım nasıl bir isimdir ya diye sorulması muhtemeldir. saçma sapan bir dizidir.
bir dizi ziyanlığıdır.
hayatımda hiç muazzez diye bir karıya azacağım aklıma gelmezdi.

o bakımdan yaşattığı ilk ve muhtemelen tek için helal olsun dizisi.
tutmayan diziler arasında çok yakında yerini alacak olan yapım.
akasya durağı-arka sokaklar-adını feriha koydum dan oluşan saçma diziler silsilesinin son parçasıdır.
güzel, fettan, herkesi birbirine düşürecek bir kız oldu mu o dizi tutar mantığının eseridir. tuttu da ha.
evet, bu dizide ferihadan sonraki favori dizim. hayatımda gördüğüm en saçma senaryo ödülünü bu diziye layık görüyorum. şimdi ben çok güzelim demiyorum ama el insaf arkadaşım o kız abarttığınız kadar güzelmi la.. tamam fiziği falan düzgünde bi zariflik yok. bunun senaristi ağır abazaymış beyler ben anladım. adjklsaşçdaöda. bence oyuncularda ne kadar rezil bi dizide oynadıklarının farkında, bölümler çekildikten sonra herkes kahkahalara falan boğuluyor. he eğer ki çoooh iyi oynadım he herkes çokiiiyi oyuncu diyecek bana diye içlerinden geçiriyorlarsa daha üzücü. ajdar ne kadar müzisyense bu diziler de o kadar dizi. show tv resmen bir talk show programı olmuş. valla çok eğleniyorum teşekkürler.
yeni sezon tanıtım fragmanında çalan şarkıyı beğendiğim dizi. fragmanı bulamıyorum amk. şarkının sözlerini de unuttum haliyle. yardımcı olabilecek varsa bir mesaj ötesi uzaktayım. sesi tiz bir kız söylüyordu şarkıyı.

edit: şarkının adı ''teoman - bana öyle bakma''
azalarak bitmesini istediğimiz boş bir dizi. çok klişe bir türk dizisi daha. içinde illa sahipsiz bir bebek olacak ya. artık sıkmaya başladı.
Oyuncuları çok amatör olan, hele Muazzez ismiyle erkekleri kaybeden güzelim sarışının bulunduğu dizidir. Dolunay Soysert oyuncu koçluğuna başlamış zaten, bu dizideki oyuncularla da bir Dolunay Hanım ilgilensin.
(bkz: ocağa düşen ateş)
fragmanları bile nefret uyandırmaya yeten dizidir. onca güzel, kaliteli yapımlar yayından kaldırılırken bu dizinin hala devam ediyor olması gerçekten hayret verici...
(bkz: göte giren şemsiye)
ilk okuduğumda gazete haberi zannettiğim dizi ismi. *
çatıya hasar verecektir.
Bir daha o eve düşmeyecektir.
gizem karaca adlı oyuncu yüzünden izlettiren dizidir.
bir kere izledim yanlışlıkla, izlemez olaydım. abooo.

büyük kuzeni kıza aşık, küçük kuzeni kıza aşık, belalı adam kıza aşık. herkes aynı kıza aşık, nasıl lan?

(bkz: en çok beni seveceksiniz)