bugün

bebeyim...

nasılsın bakalım, uzun zamandır görüşemiyorduk senlen. neler oldu neler ah, hayatımda radikal kararlara imza atıb hayrullahdan ayrıldım biliyor musun. folqan diye bir gaylan tanışıp sefkili oldum.

çoq kibar qendisi, hayrullah gibi tam erkek deyil, yarım erkek ama olsun mutluyum çünküm. bi gün ayarlayalım da kızlarla bir araya gelelim ayol. sen, ben, lilith felan filan işte.

süber olur, ben tek siz hebiniz. ne dersin, bence evet dersin. evet.
Erkeklere karşi nefret sucu işledigi icin avukatimla muhatap olacak yazardır.

Seni eğitecegiz essy.
Hakkında yazılanları şöyle okuyan yazar:
görsel
iki yörede aynı isimde farklı yemekler (veya yiyecekler) olabilir. Evet var hatta.
çünkü seni erkekten saymıyoruz. evet.
bugün kendisine ve dolayısıyla bütün kadın kardeşlerine yapılan bir yanlışı ortaya koymayarak, deyim yerindeyse ilgili şahsı koruyarak, hizmet ettiği akıma ve hemcinslerine büyük bir darbe vurmuştur..

biz burada birbirini seven, sayan, o gün morali bozuk olsa özel mesaj yoluyla “nasılsın canım, neyin var?” diye sormayı ihmal etmeyen bir kitle, bir nevi aileyiz..

gün itibariyle bu aileye ateş düşmüştür..

yazık..
derin araştırmalarım sonucu elde ettiğim bilimsel bulgular neticesinde söyleyebilirim ki zanlı bu başlığa bugün entry giren erkeklerden birisi.

allaam umarım ben değilimdir.

sonuçlar açıklansa da artık müstakbel ırz düşmanımızı bir tanısak. gerildik valla.
şaka gibi.
görsel
Abi damınıza konacağım haftada bir posta şu nicki sol frame e yerleştirip durmayın ya.
Seninle şöyle olabilirdik;

görsel
görsel
görsel
Sigara içenlerin Nickaltını istila edip nikotine buladığı prenses yazar.
Bakın yaz da geliyo, ter ve sigara kokularınıza maruz kalmak is-te-mi-yo-ruz! Ya bırakın şunu ya da az ötede oynayın. burun mukozamız zedeleniyo!
seninle şöyle olasdfghsdf. ıhh ıh.
görsel
Hangi partiye oy verdiğini merak ettiğim yazar.
tatlım...

açtığım başlıklar sağ freymde kaybolup gidiyor bi tanem, ne yapmam gerek sürekli üstte kalması için. yetkilisin sen anlarsın, bana bi akıl ver. balım! evet.
aradım, taradım, aramaya da inandım ama bulamadım böyle bir başlık.
neyse konumuza gelecek olursak, essy mahlaslı tırşık güzelinin ifşasıdır.
ilgili görselden de görüldüğü üzre 12 yaşında bir ilkokullu kendisi.
görsel
dipnot: görsel essy'nin galerisinden almadır. resmi kaydedip upload bile yapmadım. direkt resim veri kodu girilerek servis edilmiştir.
gerçek essy 27 yaşında porto rikolu. 2 sene önce onu çörek göstererek kandırıp kaçırmışlar ve yerine diyarbakırlı essiy koheni geçirmişler. bu da onun fotoğrafı zaten.
beyaz atlı prensesinini beklerken.

görsel
Seninle şöyle olabilirdik;

görsel
uzun zamandır ortalarda gözükmeyen tırşık turşusu.
şunlar kazasız belasız, hayırlısıyla bir evlense...
(bkz: patroniçemiz).
(bkz: essy vs cicekli siirler bayim vs sari civciv/#41406602)
bebeyim...

2 gündür ortalıkta görünmeyince cepten aradım kendisini. bingöl'de imiş. kart evde kalmış. yarın yanına gideceyim cizre'ye, sös verdi bağa. "cork cork." evet.

https://www.youtube.com/watch?v=7rBJ7i5kZ6M
https://www.youtube.com/watch?v=vAh7ESezfhg

bu yemek bu kazar zor mu? zor ise bir sözlük kızı bunu ya pa maz... bu kadar net söylüyorum. götünden bir tarif uydurmuştur.
Tanıştırayım, tırşık. Ellerinizden tırmalar. Tam kürt olarak yetiştirdim. Canım yavrum.

görsel