bugün

önceden de girebiliyordunuz hala da girebiliyorsunuz pis Müslümanlar.
Yatağa rahat giriyorlar hala.
E gerici şucu bucu diye dindar insanları hep küçük görürlerdi. Halbuki şu ülkenin en zararsız insanlarıyız. Benim ailem mesela dindardır bende öyleyim ve annemden veya babamdan bir kere atatürk hakkında veya cumhuriyet hakkında ters söz duymadım. Sadece evet bizi hor görüyorlardı ve baskı vardı üzerimizde derler. Bunuda kimse inkar etmiyor zaten. Bugün maalesef ki ülkeye en büyük zararı dokunanlar pkk gibi sol fikirli örgütlerdir. Atatürkçüyüz diyenlerde maalesef hükümete muhalefet edecez diye bunların uzantısı olan mecliste ki partiye yanaşıyorlar ve zaman zaman aynı çizgiye yanaşıyorlar. Umarım bundan uzak dururlar.
Yetişin türbanlılar yine mağdurmuş....
yalan iddiadır. bizim eve girmişlikleri vardır...
Askeriye falan buralar belli ellerde tutulur.

Şimdi askeriyenin kimin elinde olduğunu bahsetmeye gerek yok.

Atatürk'e hakaret eden kişiye baş sağlığı dileyen yetkili isimler var orada.

Bu şekilde yola çıkarak 10 sene sonra eskiden Atatürkçüler e hep baskı uygulanıyordu. Polis her eylemde sert davranıp hakaretler de bulunuyor.

Hiç bir Atatürkçü asker olarak yükselemiyordu. Diyebilirim?

E biz de acıtasyon yapalım o zaman.
astsubay ordu evinde yapılan düğünlere giremediklerini biliyorum. bu kapıda karşılama yapan siyah takım elbiseli askerlerin şahsi tercihi de olabilir bilmiyorum.

lisede zaten türban söz konusu değildi. üniversiteler de ise kraldan çok kralcı hocalar dışında tüm derslere girip çıkabiliyorlardı. hatta tüm ülkede türban eylemleri yapılırken (doksanlı yıllarda) benim okuduğum üniversitede (itü) türban sorunu yoktu.
Beyni yanmış bunun.
Bir çok kişinin büyükleri kapalıdır. Anneannesi babaannesi falan. Bunu illa dindar diye değil alışkanlık olarak takanlar da vardır.

Bu nasıl türbansızlaştırma politikasıysa dönem de bir çok kişi kapalıdır. Ama çoğunlukta olmalarına rağmen eziliyorlardı he?

Anadolu da kapalı lar her zaman çok olmuştur halen de öyle. Asıl açık kadınlara olan baskı ortadan kalktı sadece.

Edit: buna ne diyorsunuz peki?
2002 yılında Trabzon belediyesinin halk otobüsüyle Karadeniz Teknik Üniversitesi'ne giderken üniversite girişinde otobüse polis girer ve 'başörtülü bayanlar lütfen başörtülerini çıkarsınlar veya otobüsten insinler' denilirdi.

Bu benim canlı gördüğüm, hani tüm ülkede olanlar belki sadece söylentidir.

Bir b.ktan haberi olmayan, ormanda mantar gibi yaşayanlar bilmez ama bu ülkede yıllarca yaşandı bu.
cehennemede girsinler.
Sık sık söylenen yalanlar dır.

Nereye gitmişler de almamışlar.
simdide girmedikleri yerler kalmadı (barlar,parkların gizli koseleri).
yalancılığın daniskası olan sözdür.

türbanlılar her yere girebiliyorlardı. transformers mı bu amk başındaki türbanı çıkarınca tamamen başka bir şeye dönüşsün?