bugün

ara ara olur ve bu herkesin başına gelir. özlediğinden görür insan. ya da ona dair pişmanlıklar vardır. uyanınca insanı hüzünlendirir.
mesaj atmak istiyorsan cillop gibi bahane işte, hem yalan söylememişte olursun. klişe ama asla modası geçmeyen şey. rüyamda seni gördümle başlayan muhabbet Allah belanı versin, iyi ki seninle ayrıldık diye sonlanır.
(bkz: eski sevgiliye rüyada girmek) tövbe haşa evli barklı insanım olmaz olamaz. kesinlikle olmamaz.
7 yıldır görmüyorum şükürler olsun.

Unutamamaktır. Bi an önce unutun.
Ya hayır bir de o kadar güzeldi ki.
merkür retrosu'nun gereğidir.
astrolojiyle ilgilenenler bu durumu bilecektir.
merkür retrosu'nda eski sevgililerin, eşlerin bir dönebilitesi vardır her zaman.
ancak şu unutulmamalıdır, merkür retrosuyla gelen merkür retrosuyla gider.
sibel canın rüyalarda buluşuruz şarkısını hatırlatmış, yaşatmıştır..
Uyurken sigara yakabilme yeteneği kazandırıyormuş.
Istisnasiz 2-3 günde 1 gerçekleştirdiğim eylem.
Bilinçaltında hala kaldığını gösterir. Bir yerlerde ona dair bir umut hala vardır.
basima 3 4 aydır gelen saçma sapan olay. baya kötü hissettiriyor.
Ben genelde görmüyorum, neden acaba.
görsel
7 aydan sonra ilk defa bu gece, biraz uyuyayım dediğimde başıma gelmiş durumdur. tam 1 sene oldu bugün ondan herhalde.
tanım: talihsiz bir durumdur.
Başka görülecek şey kalmamış gibi başa gelen durum. insana koyar.
Bir çok kez gördüm sayısını hatırlamıyorum.

Genellikle eski güzel günleri hatırlattığı için insan yeni güne biraz buruk uyanıyor.
Psikolojiktir. Başkasını bunun sevişin geçer.
Yarım kalan bir hikayeyse...

Toparlanması günlerini alır.
bazı sabah kalktığımda rüyamda gördüğümde onu kalbim atıyor,bende anlayamadım suursuzca uyanıyorum evet evliyim
ve aklıma şu şarkı takılıyor kekik kokan dağlarım yok bülbül öten bağlarım yok tutanacak dallarım yok neyim kaldı senden başka..
bilinçaltıdır.
unutamamış ve özlemişseniz rüyanın içeriğine göre ya ağzınız kulaklarınıza varır yada göz yaşlarınız içinize akar.
rüyalara gelenler, kimseden icazet almak zorunda değildir.
bu sabah mal gibi uyanmama neden olmuş durumdur. her şeye tamam da elimden kayan 1 çift dolgun memenin yeri dolmuyor, dolmayacak da. bunun bilincinde olduğumdan 1.5 sene önce bende unuttuğu sütyenine sarıldım sarıldım ağladım.
rüyalarda vuruşuruz.
Bir anda özlem duygunuz kabarır. Gerçekten tuhaf.
Stresli olaylar, düş kırıklıkları, aşırı beklenti...