bugün

insanı tekrar tekrar depresyona sokan olaydır. ilk uyandığın andaki o hissi hiç bir türlü açıklayamazsın. madem başka boyuta geçiyoruz amk niye hala dünyadaki anılarda yaşıyoruz iyice adamın sinirini bozuyor. görsek ya dinazorları uzaylıları falan.
(bkz: acıdan başka bir şey vermez)
dipteyim , sondayim , depredyondayim . . . sozleri boyle baslamis oldu.
eğer sevgiliniz varsa berbat hissettiren durumdur.
Başka bir şehirde başka bir zamandaymışım...
Otobüs garajı gibi bir yerdeyim.
Haber geliyor, "ben buradayım" diye...
içine bir yavru kedi kaçıyor...
Sonra buluşma noktasına bir geliyorsun yanında tanımadığı başka bir kız var.
Koluna girmiş seni gösteriyor.
Koşarak uzaklaşıyorum...
Hiçbir yerde ve hiçbir zamanda buluşamıyoruz.
Ve bu rüya gerçekten görüldü.
hayra alamet değildir.

kıçınızı sağlam örtün.
yakında karşılaşabilirsin,ya da bilinçaltının oyunlarıdır.
bilimsel bir araştırmanın sonuçlarına göre bu durum, o* kişin sizi özlediğine işaretmiş. ben bilimin yalancısıyım valla.
bir daha hiç görmemeye yorulur.
Onun sizi ozledigini gosterir. Ben demiyorum Google oyle soyluyor.
dün akşam uykularımın kaçmasının sebebidir. yeni sevgilisine nasıl davranması gerektiğini falan anlatıyorum. şöyle yaparsan böyle olur falan. gerçekte olsa yaparmıyım bilmiyorum ama neden böyle oluyor ki. artık nefret bile etmediğim, nötr olduğum bi insan sonuçta ne bok yemeye geliyo ki rüyama. bi git amk.
bünyenin sevişmeyi özlediğine delalettir. şöyle 2 kez daha doya doya sevişerek ayrılsa insanlar olmaz sanki.
yakında yeni bir ilişkiye gireceğinize delalettir.
rüyada görülen ölü, gerçekte diriyi getirir.
akşam 31 çekerken hayal ettiyseniz gece rüyanıza girmesi normal bilinçaltınızın oyunu size bu .
her 3 günde bir başıma gelen durum. siktirsin gitsin artık ama. mahvetmediği bir rüyalarım kalmıştı onların da içine etti. istemiyorum artık kızım anlamıyor musun korkuyorum.
sürekli başıma gelen hadisedir. *
insana 'kimbilir şu an kiminle sevişiyordur?' sorusunu getirmektedir zaman zaman!
birlikte iken cinsel bir şey ler yaşayamanın verdiği acı ile rüyada çırılçıplak tatminler.
sabah yatakta oluşan ıslaklığın sebebidir.
tüm gün rüyayı düşünüp onu hayal edersiniz. gizli numaradan arayıp sesini dinlersiniz. bu esnada evli ya da yeni sevgiliniz varsa az biraz utanırsınız.
Genelde ilişkiye girildiyse ve unutulmadıysa masturbasyonsuz geçen bir haftadan sonra cinsel birleşme olarak rüyada görülebilir.
boku yediğinize delalettir.
20 gunudr bu durum ıcındeyım ıgrenc bısey ya cıdden.gece uykudan uyandırıp hüngür hüngür ağlatan durum.
dün gece yaşanmıştır. 10 sene oldu, yüzü bile unutuldu ama gene geldi girdi rüyaya...hayırlısı.
sabah uyandığınızda ya rahat bir nefes alıp etkisinden kurtulmaya çalışırsınız ya da bütün gün o görüntülerin hafızanızdan silinmemesi için hatırlayıp görüntüleri kurtarmaya çalışırsınız. tamamen hissettiklerinizle alakalıdır.