bugün

kıçınızın açıkta kaldığına delalet eder.
durup dururken gelen acıdır arkadaş sonuçta olmuş bitmiş bir ilişki daha ne rüyama geliyosun bee kadın...
allahım ne kadar iğrenç bir şeydir. bütün gününüzü berbat eder.
edit : içimde kaldı anlatıcam
" herkes rüyasında sevişme görürken ben 2 sene önceki ilişkisini - yani son ilişkisini- rüyasında gören bi adamım. rüyada x kızıyla çanakkale taraflarında buluşmak üzere sözleşiyoruz. tabi telefondan. ben istanbuldan o ankaradan geliyor ve beni iskelede bekliyor. yanına gidiyorum ve hayatımın en uzun sarılmasını yaşıyoruz. o kadar özlemişim ki bırakmak istemiyorum. bir an olsun yanımdan gitmesine bir daha izin vermek istemiyorum. bir süre daha böyle kaldıktan vapur ya da ona benzer birşeye biniyoruz. yola çıkıyoruz insanlarla tanışıyoruz böyle güzelce devam ederken birşeyler oluyor. keşke onu hatırlayabilsem ama hatırlayamıyorum. tekrardan gerçek hayatta olduğu gibi ayrılmamız gerekiyor. yine gitme diyemiyorum yine üzülen oluyorum. rüyada bile hiçbirşey değişmiyor. ve sonrasında uyanıyorum. rüya olduğu için sevinmeliyim üzülmeliyim hala bilmiyorum. ve gününüzü mahvetmeye yetiyor."

ayrıca işin kötü tarafı bu yazarken bile 10 dk süren rüyanın 4 saniyeden oluştuğunu bilmek.
üst üste altı gün aynı kişiyi farklı hallerde görmek rüyanın bokunun çıkmasına sebebiyet verir.
bilinçaltını meşgul eden eski sevgili nedeniyle olabilecek durum. biraz az düşün arkadaş. sonra yine kederleniyorsun falan. sonra seni taşıyacak arkadaşlar gerekiyor içki masalarından.
"rüyamda seni gördüm" diye aranamayacak kişiyi rüyada görmektir.
rüya görülsede görülmesede özlenildiginde eski sevgiliyi aramak icin bahanedir.
gorulen eski sevgili icin pek bir sey ifade etmeyen durum. haberi yok zira.
çok özlemişsindir..
bütün gün onu düşünmüşsündür..
ya da yatmadan önce aklına gelmiştir..

bu sebepler rüyanda görmene dalalettir. asıl sorun uyandıktan sonra ne yapacağındır.
Katılıyorum üstünden 1 sene geçti hala rüyalarıma girdiği oluyor. Napıcağımı şaşırmış bir durumdayım.
ilk başlarda uyandığında "gerçek miydi lan?" sorusunu sorarken, durum ilerledikçe "lanet olsun yine mi onu gördüm!" cümlesiyle devam eden ve en sonunda sanki hiç rüya görmemiş gibi alışılabilen bir durum.
hele birde ağlarken görmüşseniz ve o sırada sevgiliniz varsa. akla zarar şeyler olabilir. ama tavsiye facebook, twitter gibi yerlerden aramayın bulmayın.
Değişik bir duygudur. Yani artık birşey hissetmiyor sunuzdur ama yine de insanı etkiliyordur.
kötüdür. hele ki böyle öldüğünü falan görürsünüz ya bi kötü halde görürsünüz aklınıza düşer acaba arasam mı mesaj mı atsam, kafa karıştırır lanet bişeydir.
sevgilinin bilincaltinda hasara sebep oldugu zamanlar gerceklesen eylemdir.
Bazen insanı gülümseterek güne başlatan durumdur. Eski sevgili hala eskisi gibiyse pek iç açıcı olmaz ama onu tamda hayal ettiğiniz gibi gördüyseniz mutlu olursunuz işte.
Basima gelen durumdur. O kadar guzeldir ki insan uyanmak istemez. Bi daha asla kabul etmem gelse de gibi arada yakin arkadaslariniza soylediginiz cumlelerinin dogru olmadigini bilincaltinizin size gostermesidir. Severek ayrilinmissa tebrikler cok guzel bi gun sizu bekliyor demektir. Bilincaltinin oyunudur. Tesekkurler bilincaltim ne de guzel destek oluyosun bana ! Ah su ruyalarin gozu kor olsun.
güzel güzel konuşup 2 küsur sene önceki olayları çözüme kavuşturur gibiyken uyanıp 3 saniyelik hayal kırıklığı yaşamak. ardından kendine şaşmak "ne alaka" diye.
işin kötü yanı hiç öpmediğiniz bir sevgiliyi saatlerce öpüşürken görmek ve dilinin dudağının tadını uykuda bile hissetmektir. uyandığınızda derin bir of çektirir. bi sigara yaktırır, bi bira açtırır.. günün geri kalanı bomboktur.
arayamazsınızda onu artık. arama demiştir.
unutmuş olması muhtemeldir zira çoktan.
hakim bey dinlersiniz sonra, "sussan olmuyor, susmazsan olmaz.."
eğer onu unutamadıysanız kurcalar durur sizi .
(bkz: kabus)
en iyisinin amonakoyim.
hepsi evlendi barklandı, çoluk çocugu var. daha ne rüyamda görecem. hepsi deli gibi sikişecek ben de rüyamda romantik romantik onları görücem. hasiktir!!!111birbirbir!!
Korkunc durumdur ozellikle uzun suredir baska bir iliskiniz varsa ve bu uzun sure yillari asmis nisana varmissa durum. Ne arar hala ruyalarda anlasilmayan haldir. Bilincaltinda kabullenilemeyen birseyler kalmistir belki, tamamdir. Ama durum nefret duygusunu bile bosverdirecek kadar onemsizdir artik. Eyy beyin sen ve kivrimlarin nelere kadir.
Rüyanda gördüysen eger, onu özlemissindir demek...
Rüyanda görmek icin yatiorsan eger, onu seviyorsun demektir...
tam unuttum derken görülen rüyadır.ertesi sabah ana bacı söverek kalkılır.