bugün

artık insan hayatında yeri olmayan, herhangi bir yabancıyı görmektir. geçip gidilmelidir.
geçenlerde karşılaştığım durumdur. yanınızda yeni sevgiliniz varsa ve eski sevgilinizin yanında sizinde tanıştığınız annesi varsa başınızdan aşağ kaynar su dökülmesine birebir uygun durum hatta bir sorunsaldır.
geçenlerde karşılaştığım durumdur. yanınızda yeni sevgiliniz varsa ve eski sevgilinizin yanında sizinde tanıştığınız annesi varsa başınızdan aşağ kaynar su dökülmesine birebir uygun durum hatta bir sorunsaldır.
ilişkiye göre değişeceğini düşündüğüm fiiliyattır.görürsünüz;merhaba nasıl gidiyor.iyi iyi bende iyiyim.görürsünüz;allahım şimdi göz göze geleceğiz.of puf tıs.
dizlerinin titremesini engelleyememektir. seni görmemesi için ne yapacağını bilememektir. moralinin bir anda dip yapmasıdır. can yakıcıdır.
yanında yeni sevgilin varken pekte hoş olmayacak bir durumdur kendileri alimallah kavga felan çıkıyor sonrasında.
kin ve nefret dolu bakışlar.
selam vermeye utandığımız durumdur eğer yanında sevgilisi varsa.
(#13885242)
çok sevmiş isen eğer, kalbin en derinden acır.
izlanda'daki garip isimli yanardağın sanki içinizde patlaması.
http://www.youtube.com/watch?v=5m01OIaTuOA

ardından bu şarkıyı dinlemek.. çok fena koyuyor..
ne kadar üzücü bir şeydir... Sen eğlencene bakarken, çok güzel bir ortam varken, mutluyken birden o çıkar karşına; hem de tek başına değil, başka biriyle el ele, gözlerinin içine baka baka... inanmak istemezsin ilk önce. bu o olamaz dersin, böyle olması için yalvarırsın tanrıya. Çünkü onu görmekten çok korkarsın, içinin parçalanacağını bilirsin. O olduğunu bilirsin ne kadar inkar etsen de. o kıvırcık saçlar, ışıl ışıl bakan ela gözler yakıp geçer yüreğini.. O an bir şey düğümlenir boğazında yutkunmak istersin yapamazsın, nefes almak zor gelir. Bağırıp içindekini atmaya çalışırsın bunu da başaramazsın. tek yapabildiğin şey ağlamaktır; hem de sessizce... Çok garip gelir bu duygu insana. Eskiden omzunda ağladığın insan yüzünden ondan uzakta, sessizce göz yaşı dökersin. Her damla gözyaşı anılar denizini daha da arttırır, pişmanlıktan eriyip bitersin. Acını dindirmeye çalışır, onun göreceği korkusuyla göz yaşlarını silersin. Tekrar dönmeye çalışırsın o ortama ama ne fayda. Akıl ve ruh bedenden uçup gitmiştir...
kalp atışlarnızda hızlanmaya sebep olucak durumdur.
hiç bir şey ifade etmeyen eylem.
hiç bir anlam ifade etmeyebilir, hatta ben bunla mı sevgili olmuşum bile denilir.
onu görerek içinde tarifi mümkün olmayan bir huzur ve huzursuzluk arası duygu oluşturan durumdur.

eğer gerçekten sevildiyse o kişi, bir yandan hep görmek bir yandanda keşke görmeseydim diye düşünüp durur insan.
küllenmiş aşk, özlem, hasret kırıntıları rüzgarı gören köz gibi yeniden çıtırdar bir. ama anlıktır o.
10 yıllık çorabı yikamadan giymek gibidir uzak durulması tavsiyemdir.
anında kafada soruların dolaşmasına sebebiyet veren durumdur.
(bkz: acaba selam versem mi lan)
Genellikle gördükten kısa bi süre sonra şükür namazına gidilir.
Eski sevgiliye hala asik olma durumunda insanin agzina sicabilecek, hislerin tukenmesi kalmamasi durumunda sallanmayacak olay.
iç burkan detay. gerçi ben sattığım arabamla karşılaşınca da burkuluyorum.
gün içinde ebesininki kadar karşılıyorsa boktan bir durum. bir kere olunca da öyle gerçi.

başkasının kolunda görmek daha da boktan. biliyorsun lan işte sevmiyorum o çocuğu.

yapacağın işi s...m eski sevgili.

ulan yüzüne o kadar şey söylemek istiyorum ki, bi bok anlamazsın yine diye susuyorum.

ben ide bu hale getirdin ya..
çok değil dakikalar öncesi camda belirivermiştir kendisi. her zaman ki gibi ışıl ışıl parlyan gözleriyle telefonda konuşuyordu. içim parçalandı. geçmişe bir yolculuk yaptırdı bana.