bugün

sonra bir an düşünüp "amaaaaann zaten ben de orospu çocuğuyum" diyecek olan erkektir. her türlü kaybedendir.
Hicbir zaman sevmemis olan, kafasi daima rahat ve mutlu olan erkektir. Ben gibi olaydi daha mi iyiydi.
eski sevgilisi kendisiyle takıldıktan hemen sonra başkalarıyla flört edip takılıyorsa sinirinden bunu dememek için kendini tutamayan erkektir. hoş, aynısını erkek yapınca piç oluyor veya erkek bunla övünüyor normal bir şeymiş gibi ama kız yapınca orospu oluyor. ancak gerçekten eski sevgilinin sizden sonra birileriyle aynı sizle olduğu gibi flört edip takılması ister istemez bunu dedirtiyor size.
gavatların önderidir hatta en önde bayrakla gezenidir.
karakteri bozuk, kişiliği oturmamış pezevengin tekidir.
Terk edilmeyi hazmedememiş erkeklerin sık sık kullandığı cümle.
yavşağın tekidir,terkedilmeye mahkumdür.
kişilik yamışması yaşayan karaktersiz ex-friend söylemidir. bunlar öyle bir tutarsızdırlar ki tuvalette deliği tutturamayıp kenara sıçtıklarında "hıh, tuvalet yamukmuş" derler.
kuyruk acısı çeken erkektir, terkedilmeyi hazmedememiştir.
dışarıdan bakıldığında terk ediliş veya ayrılış biçimleri bu sözü destekleyecek şekildeyse haklıdır. direkt olarak "ezk yha .sx.s" muamelesi yapılmamalıdır. empati önemli.
eski sevgiliye zaten orospuydu diyip daha sonra da orospu dediği kişi ile evlenen ve henüz kendisini tarif edebilecek bir kelime bulunmayan erkektir.
kendi orospuluğunu aynada değil de başkalarına söyleyebilen erkektir. be şerefsiz aylarca sen orospu mu sevdin o zaman orospuya mı sarıldın orospu saçı mı kokladın?
karaktersizin önde gidenidir.

kötü bir şekilde ayrılsan bile o söz söylenmez. o orospuysa sende onunla birlikteyken tam bir godoştun o zaman.
türk erkeğidir birlikte olduğu kadını onursuzlaştırdıkça onurlu olduğunu sanan dünya yüzünde başka bi erkek tanımıyoruz .
yeni sevgilisine de namuslu diyecek adamdır. adam dedim pardon.
kedi, ciğer ve mundar verilerini kullanarak denklem çözmeye çalışan ama beceremeyen erkektir. zavallıdır bu konuda ama farkında değildir.
ben. ama kastettiğm bedensel bir orosupuluk değil, mantalite orosupuluğuydu..

not: benim için bir öğretmenlik nasıl bir meslek çeşidiyse, orosupuluk da bir meslek çeşididir. hatta en kutsal mesleklerden biridir. beden işçiliği. sermayesi kişi olan tek meslek. küçümsemem yani. keşke sınıfta ''annen baban ne iş yapıyor?'' sorusuna verilecek cevaplar arasında ''orosupu, pezevenk'' gibi meslekler de olsa.
yaşadıklarını tekrar yaşayamayacağını bildiği için ve deliler gibi yaşamak istediği için güzelim ciğere mundar demesidir.
zaten peze*enk olan erkektir.
sorunlu bir erkektir. tamam seni üzdü ama öyle demekte olmaz ki. o lafa belki çok kıralacak karşı taraf.
evet kendimden çok karşımdakini düşünüyorum ve evet ondan mutsuzum.
kesinlikle erkek denmemesi gereken yaratıkımsıdır.
Erkek olarak söylüyorum erkek değillerdir. Hayır arkasından kötü konuşursun kendini haklı göstermeye çalışırsın anlarım da orospu demek çok çok ağır bir ithamdır efendim.
kendileri agir orosbu cocugudur. evet.
cikarken "askim canim cicim seni seviyorum"lar havada ucusuyordu noldu lan pezevenk!
(bkz: tamam sakinim)
zaten piç , şerefsiz adinin önde gideni olan erkektir.
Oda oruspuyla mi sevgili olmus oyle mi olmus derler adama laflariniza dikkat edin zaten oyle erkek oruspu degilse de pezevenktir.