bugün

bir tek dileğim var mutlu ol yeter.
öyle çok bilmediğin şey var ki..

ve ben onca yaşanmışlığı depolamakta çok zorlandım.

yazılarla taşan defterler.. Daha bilmediğin bir sürü şey.

offf. içim kararıyor. nasıl söylesem. bir şeyler yapmak zorundayım. O sıkıntıyı içimden atmak zorundayım.

ancak o zaman mutlu olurum. Şimdi değil.
Hazırlık sınıfındaki bir adamın doktora tezi yazmaya çalışmasına benzer eski sevgiliye karşı cümle kurmak.
seni bilmem ama ben harbiden sevmistim.
soylenmemesi daha iyidir.
Vay arkadaş, eskide kalan şahsa hala bir şeyler söylemek isteyenler var.

Bilmiyorum belki yapı meselesi, deli gibi aşık olduğumda dünyayı unuturum. Ama o şahıs bana ihanet ederse, değerimi bilmezse, bana acı çektirirse hiç tanımamışım gibi silerim. Ölse cenazesine gitmem. Vefa benim için çok önemli bir kavram çünkü.

Eski sevgilimin hiçbir mesajına cevap vermedim, yıllar önce numaramı değiştirdim, her yerden engelledim. Tavsiye ederim, çok güzel oluyor.
Çok fazla şey var, hangisinden başlayayım?
Yoktur. Bittiyse söyleyecek seyler bittigi icin bitmistir zaten.
öyle çok bilmediğin şey var ki..

ve ben onca yaşanmışlığı depolamakta çok zorlandım.

yazılarla taşan defterler.. Daha bilmediğin bir sürü şey.

offf. içim kararıyor. nasıl söylesem. bir şeyler yapmak zorundayım. O sıkıntıyı içimden atmak zorundayım.

ancak o zaman mutlu olurum.
Öptüm sizi kızlar.
hani iyi ki vardım amına kodumunun.
Bir selamı bana çok gördün. yanından bir yabancı gibi geçip gitmek.. ben değilmiydim dokunduğun, ben değilmiydim senin sevdiğin. bir yürek senin için ne kadar yanabilirse o kadar yandım. ya çıkma böyle olur olmaz karşıma ya da tut elimden artık eskisi gibi.. senden merhametini dileniyorum. azıcık merhamet göster. Sokaktaki köpek yerine koy öyle sev. yeter ki sev..
yavşaksın. diğerine de hem takıntılı hem ağlaksın. hep kendinizi dışardan göremediğiniz için böyle oluyor
sana o kadar zaman tahammul ettigime inanamiyorum. ha bide az ye!
Hangisine soyleyeyim ki simdi?
son bi kez.
söylediğin herşey yalan mıydı ? peki ya hayallerimiz?
bayramda kimse harçlık vermez inşallah.
görsel
Senin adın aşkla aynı değil.
sekiz sbag.
https://img-s2.onedio.com...b42cb2a6f04b1ed611de.webm
Tek bir kelimeye bile gerek yok.
görsel
Mutlu ol.
Amerika ay'a hiç gitmemiş diyolar. Sence de doğru mu?