bugün

sensiz kalmak mıdır terk edilmek, kendini hatırlamamak mı?
hayallerin yetim kalması mıdır, yeniden hayal kuracak gücün olmaması mı?
yarım kalmak mıdır özünde yoksa bir daha tamamlanamayacak olmak mı?

o'na son gönderdiğim mesaj buydu.
karşılığında sadece ''zorlaştırma nolur'' cevabını reva görmüştü.

zorlaştıran ben miyim sözlük?
ne büyükadada bisikletten düşerken yalnızdım, ne kadıköy'de sarhoş olurken, ne evde ona gitar çalarken,
ne de mutfakta beraber pilav yapamazken.
binlerce anıdan hangisinde yalnızdım ben sözlük?
hepsinde o vardı.
şimdi 2 yıl sonra sordum kendime yine.zorlaştıran ben miydim?

bazen kafam atıyor.gideyim çıkayım karşısına diyorum.
sağı solu dağıtayım diyorum.
sevgilisine ağız burun dalayım diyorum.

ne dedim ben öyle sözlük,
sevgilisi dedim.sevgilisi...
o'nun sevgilisi...

siktir et sözlük siktir et.

https://www.youtube.com/watch?v=sHaeROfbtrk
yıkın heykellerimi.
o son meme capsini silmesem iyiydi. delikanlilik bende kalsin diye atar yaptim ama pismanim. bidene daha gondersene.
63 stayla senin ananı bacını karını kızını halanı teyzene dedeni nineni kundaktaki bebeni emesen arkadaşını hüryetini cüryetini ilimini bilimini dilimini..
eski sevgiliye söylenmek istenen şeylerdir. genelde nefret içerikli ve hoş olmayan ifadeler barındıran söylemlerdir.
Niye aldattın lan beni?
ne diyim ki ben sana. dediğin o şeyleri aşamadım. senden 4 yas büyük olmama ragmen, biz konusunda ben büyük olamadım. aşılamadı işte o seyler. yetemeyiş hala aynı, o cıkmaz hala sabit. sonucsuzluk var sanki. hayat sonucsuz, varsa da eger bi sonucu, anlamsız. ah zaman. sen öğretirmissin herseyi. öle diyolar. ögretmelisin artık..
her ne kadar bana yalan söylemiş, bütün hayallerimi sikip atmış, ardından köpek gibi yalvarmış, sonrasında da karaktersizliğini her zamanki gibi göstermiş olsan da; inşallah mutlu olursun.
nörüyon gadasını aldığım?
keşke beni , benim seni sevdiğim kadar sevebilseydin.
Napyon gız.
seni benim kadar sevemeyecekler sevgilim ve benim üzdügüm kadar üzmelerine asla izin verme ve bunu hayatına giren kim olursa olsun ilet.
Yıllar önceki eski sevgilimle iki-üç ay önce tekrar konuşmaya başladık. içime attığım, sakladığım çok şey var, bunları ona zamanı geldikçe söylemeyi düşünüyorum.
istedigim bu degildi guvenimi yiktin sevgine inancim yok.
terk edip gideceğine ölseydin de arkandan yasını bir ömür tutsaydım , mezarının üstüne battaniyeler örtseydim , geceleri bile gelip yanında olsaydım yalnız kalma korkarsın orada diye , kafayı yeseydim keşke ama bana bunu yapmasaydın

bugün sevgili olduğumuz gün sayısı kadar gün geçti ayrılmamızın üstünden , seni unutmam ve yerine bir başkasını koymam bu kadar sürdü , istemezdim böyle olsun ama oldu , giden kaybedendir demişler ya cidden doğru

benim içimde kalan bir şey yok ama sen o vicdansızlıkla nasıl yaşayacaksın çok merak ediyorum
"ordan bir buçuk adana" dır.

olsa da beraber yesek.
hoscakal.
sayende stalk işine yeni bi boyut getirdim aşgısı.
iyi ki ayrilmisiz o kadar bosuna aglamisim. Rabbim cok daha iyisini cikardi karsima. Yine de hayatima girisin bos yere degildir tabi. Mutlu ol.
kendisine de söylediğim şeylerdir. tabii bu yaşa kadar yüzlerce eski sevgili olduğu için sadece ne sonuncusu aklımda kalmıştır.

"seninle bir yaşam oyunu oynadık. her güzel oyun gibi bunun da bitmesi gerekiyordu. evlilik yeni bir oyun olabilirdi ama hazır olmadığını söylüyorsun. bu yüzden yaşadığımız her şey için sana teşekkür ediyorum. oyun arkadaşım olduğun için minnettarım."
Seni sürekli gizli numaradan arayan benim.
krala kraliçe iken satıcıya mal oldun; şimdi gözümle gülüyorum hak ettiğin yeri buldun.
ne koydun ama....
görsel

aksam isin yoksa barisalim mi.
4 kere hacca gittim geldim ben aha dayıya sor.