bugün

hiçbir şey.
Giderken sevmiyorum seni artık demesi.
Yaptığı her şeyi söylemesi. Ben sana en pahalı pırlantayı aldım . Ben seni hastalandığında hastaneye götürdüm . Ben sana şunu yaptım ... Söyledikten sonra anlamı kalmayan daha bir sürü şey . Defol git pırlantanı parlat parlat bak dur .
Gülümsemesi sesinin tonu ve kokusu... Tabi birde yanlış bir insan oluşu...
Yazılanları okudum is gözde bitiyormus demek ki yeşil gözlerim bir yagiza bela olacak.
Divan Edebiyatı bunu daha da iyi anlatıyor ya neyse.
unutmama engel olan tek yönüdür. burada söylenmez.
artık 'eski' oluşu.
muamelesi.
Kokusu.

üzerinden yıl geçse de durduk yere burnuma kokusu gelir bazen. Gerçekten benzeyen bi koku geldiğinde de ise giderim yıllar önceki anlara, çok acı bi şey be.
geniş kalçaları. kalmaması mümkün değil, konu geniş ben napim.
Benim gibi gezmeyi sevmesi,
Kibarlığı.
Birden sorunca akla gelmeyendir. Nedense böyle oldu. Normalde birkaç gündür sebebi yokken aklımda. Özellik sorunca düşündürüyor.
Parfum.
ismini her zaman unuturum. Ama bi yerde buruna vurmasin.
gülüşünün güzelliği.sevgiyle bakan gözleri.
bencil olması.
cok guzel gulerdi. gercekten. keske kimyamiz tutsaydi da o gulus icimi isitsaydi.
Çocukluktan kalma çenesinin altındaki yara, orada sakalı çıkmıyordu. Ama geçen fotoğrafını gördüm, ışidli gibi sakal bırakmış.
Delikanli kizdi, guzel kizdi. Bir de ne zaman onlarin mahalleye giden belediye otobusu gecse babasi gormesin diye yanimdan kacip gider beni guldururdu. Yahu otobus gecmis gitmis artik kacmak nedir?
Neyse kismet degilmis. Tatli bir ani olarak kaldi.
Ciddiyeti.
Hayvan gibi yemesi.
Sürekli depresyonda olması.
Beni geçti amk.
Açık yeşildi gözü
Güneş gibiydi yüzü
O çok güzeldi amaa
Yalancının biriydi.
güncel Önemli Başlıklar