bugün

bir buçuk saat önce falan başıma geldi. birkaç gündür fotoğrafı gidip geliyordu zaten, manyak midir nedir..
lost little girl'ün değilim artik, sörry. benim de bir gururum var. diyerek falan def etmek isterdim ama sacmaladim bayağı.
Katil olay yerine muhakkak geri doner.
Verdigi tahribata bakmak olabilir.
şeytanın olmak istiyorum mesajıdır o inanmayın.
Yansıtma yapıyor açıkça işte, aslında "beni unutma" demek istiyor, varlığını hatırlatıyor. işte bu yüzden silmek engellemek iyidir daima ki kimse kimseyi salak yerine koymasın.
Başka biriyle başarısız flört hezeyanından sonra eski sevgiliye mesaj atılır. Mesaj atan kişi aslında sizden emindir. Egosunu tatmin etmek ister zira başarısız flört denemesi ponçik gururunu epey kırmıştır ve bunu düzeltecek kişi tabi ki sizsinizdir.
gece yarısında mesaj atıyorsa gerçekten unutamamıştır. gündüz bir şekilde kaçıyordur ama kendiyle yalnız kaldığı an kaçamaz olur.
inanma amacak.
beni unutamadın mesajı kadar etkili değildir.

+beni unutamadın.
-pardon tanıyamadım.
+ayşe ben. numaram değişti.
-hangi ayşe.
+unutamadığın.
-harbi hatırlayamadım.
+büyük aşkın.
-haa ayşee. yahu ilkokul aşkları sayılır mı?
+çok seviyordun demiştin ve beni unutuamadın.
-aynen.
Kimi unutmak istiyordur? Diye kendi kendine sorulması gereken durum.
(bkz: kıl dönmesi)
Mütemadiyen hayatımdan çıkardığım herkesin unutamadım mesaj atması hayatın bana geçmişini silkim demesidir. istisnası yoktur; yıllar içinde belli aralıklarla dönen tipler de mevcuttur.
Oltadır. Engelleyip silersiniz.
Kız bulamamıştır, erkeklerden sevgi beklenmez.
Büyük ihtimal eski sevgilisi ya da konuştuğu biri ilgi göstermemiştir fazla ümitlenmeyin.
tekeri ( mevcut ilişkisi ) patladi patlayacak durumdadir. Kendisini saglama almak istiyordur.

(bkz: stepne)
feminizm neyi bulana kadardı?
Daha iyisini bulamamıştır. Hepsi bana geri döndü sadece üzüldüm. Yine kendileri için doğru insanı bulamamışlar demek ki.
Her katil merak eder vurduğu insanın ölüp ölmediğini.
Bu yüzden aylar sonra gelen,
-''nasılsın? '' sorusuna hiç umut bağlamıyorum.
imkansız bir şey atamaz çünkü hiç sevgilim olmadı ki eski sevgilim olsun .
eski sevgilinizin boşlukta olması durumunda olması muhtemel hadisedir.