bugün

zor oluyor ama mümkün.
Oğlum eski sevgili adı üstünde o seni bitirmişse sende onu bitireceksin gittiği zaman yoksa adamın dıbına kor özlem duygusu...
Kafada bitirmek istememe neden olan hadise; seni eskisi gibi sevmiyorum, artik istemiyorum demesiydi. Çok canım yandı, ağladım günlerce. Ama bu dediklerinden güç alip -zaten sevmiyor daha ne, uğraşma artik diyerek- unutmami kolaylastirdim. Ve evet tamamen bitti sonunda.
O baba da ne biçim babaymış öyle. Fotoğraf altında Çocuğunun eski sevgilisine laf sokmak nasıl bir çocukluktur. Babadan ziyade ergen tavrı resmen. Bırak kardeş ailecek çirkeflerdir belki kurtulduğun isabet olmuş.

Edit: olayın hararetinden tanım yapmamışım. Muhtemelen başka birinin aklınıza düştüğü andır.
Eski sevgili belki ama ask kafada bitmedigi icin. Bana göre zor oluyor
Aşık olduğunuz andır.
Sana yazdığı şiirleri senden sonraki sevgilisine sanki ona yazılmış gibi lanse ettiği an.
Hee xoştir hema banenah.
Bundan sonra ben yokum başının çaresine bak dedikten sonra.
Ona en çok ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda yabancı kişiler tarafından teselli edildiğinizde.
Aylar geçtikten sonra kesin unuttum,s*kimde değil dersiniz. Fakat öyle bir zaman gelir ki tekrar aklınıza gelir ve eskisiyle benzer duygulara sahip olursunuz.

Ancak bu dediğim bile uzun zaman içinde azala azala biter.

Unutulamayan eski sevgili yoktur. Henüz unutulmamış eski sevgili vardır. Sabır lazımdır vesselam.
hiç de kafama takmadığım için bittiği de yoktur.
Ciddi ciddi düzlüge cıkmış, yeniden dogmuslugun adıdır.
yıllardır bitmemiştir şüphesiz.. rüyalarıma bile giriyorken pekde mümkün değil..
Hamallığın bittiği andır.
WhatsApp'tan karşılıklı olarak birbirinizi engellediğiniz andır.
Doğumgününü gün biterken hatırladım.
Eloriayı engellemezdim aslında.

Eğer tam tersi olsaydı kendi bilirdi ama..
Biten ilişkiyi arkamı döndüğüm an unuturum zira bitmemesi için her yolu denemişim ve pes etmişimdir muhakkak fakat araştırmalar da gösteriyor ki yarım kalmış, adına ilişki diyemeyeceğimiz türden yakınlaşmaları, flört süreci diye de adlandırabiliriz, unutamama eğilimimiz daha yüksek.

Bu durum zeigarnik etkisiyle açıklanıyor; Zeigarnik’e göre, kişi bitirmek için istek duyduğu bir görevi tamamlayana kadar bunu hafızasında daha başarılı bir şekilde tutabiliyor. Görev tamamlandıktan sonra ise unutma süreci devreye giriyor ve kişinin zihninde o görev giderek daha da bulanıklaşmaya başlıyor.

Yaaağni bu yarım kalan ilişkiyle ilgili zihnimiz devamlı bize söylemek isteyip söyleyemediklerimizi, birlikte yapmak isteyip de yapamadıklarınızı hatırlatıyor ve hiç ara vermemişiz gibi hissettiriyor tatlışlar.

Eeelbeet bir güüğn buluuşaacaaağıız
Bu böyleee yarııımm kaaalmaaayacaaak
Çok sevdiysen anca mezarda.
Zamanla azalıyor bitmiyor. Gençken ölüyorum bitiyorum dediğin hatuna kırkında güzel bir hatıra olarak bakıyorsun. Onsuz yapabildiğini farkediyorsun. Ama yanında olsa gözlerine baksa yine aşık olur heyecanlanırsın.
Eski sevgilinin dönmeyeceğini anladığınız andır.

Umarım siz bunu çok çabuk anlarsınız. Benim anlamam yıllarımı aldı.