bugün

gaza gelip yapmayalım. zamanında kendilerine verilen fazla değer, bugün parmaklarımızı oynatmamızla tekrar alevlenir önünü alamazsınız.
Bana uyardır.
Ben katılmıyorum bu kampanyaya. Maceraya gerek yok. Tanım yapayım en iyisi.
t: Aradan geçen süreye, ayrılık sebebine ve o anki ilişki durumuna göre gelecek cevap farklı olacaktır.
Zaten o sizin ona ne hissettiginizi az cok tahmin ediyordur... ifsaya gerek yok. Yazacak olanlara bol sans.
Telefon numaraları imha edildiği için teknik olarak yapılamayan eylem.
Çok dertli olduğunuzu biliyorum fakat hepinizi özlemedim. Önce siz bıraktınız... Bununla yetinin.
biten biter giden gider saçmalamayın aq.
kampanyanıza sokayım. stop.
Gereksiz fiil eskiyse eskidir uzatmaya gerek yok, milletin huzurunu kaçırabilir.
görsel
niye beyinsiz miyiz?..

dışarda zibil gibi yeni sevgili adayları varken eskisine atıyoruz?..

bu arada;
-ben kozalak, tanışsak mı?
Ne yazabilirsin ki?

Ayrılık öyle bir şeydir ki, kol kola gezip doyasıya saçmaladığın insanla yolda karşılaşınca, bırak selam vermeyi yüzüne bile bakamazsın.

Birlikte iken düşünmeden konuştuğun sevgilin eski olunca, bir ömür düşünüp dursan da yazacak tek kelime bulamazsın..
bir 70 lik bile içirseler atmam,hayatta.
nasıl troll lan bu, insanı yerin dibine sokar.
Telefon numarasını değiştirdiği için ve facebook,twitterdan engellediği için mümkün değildir.
(bkz: sabri bey n apıyorsunuz)
olsa seve seve katılırdım bu kampanyaya.
Bence kaşınmayın kampanyası.
(img:#1226234)
biraz medeniyiz galiba...
(bkz: hangisine)
Her gece atıyorum zaten. Çünkü hala eskimedi. Yine boğazımı düğümleyen bir sancı, yine aklıma geldiği an kalbimi yerinden çıkaran bir acı.
(bkz: uyudun mu)
görsel
SAKIN ATMAYIN BEN EN SON ATTIM CEVAP VERMEDi ÖTESi YOK.
Yani ne diyim ki? yok ya valla bak.