bugün

eski kanka'dır.
bu öyle birşey ki, artık etkilenmiyorum 2 yıl geçti lan dersiniz, hatta bunu kendi bünyenize güçlü bir şekilde kabul ettirirsiniz. ama uykunuzda gördüğünüz o boktan rüyayla güne yeniden onunla başlarsınız. allah affeder, bilinçaltı mahveder.
daima kafada olan adı eski sevgili ama aslında tek sevgilidir o.
Aptal triplerine giren, Bitti ! demenize rağmen 2 gün sonra arayıp bitti tamam maaa ! diyen, hırçınlaşan, kendini dünyanın sahibi olarak gören, ama hiç bir vasfa sahip olmayan, genellenecek bireylerdir.
hayatınızdaki kara deliklerdir. hayatınızda büyük bir kütlesi vardır tüm ışığınızı söndürebilir onun içinde zaman akmaz zaman kavramı yoktur ve hiçbir zaman ne yapacağınızı tanımlayamazsınız.
uludağ sözlük'ün başlıca takıntısıdır.
eskimiyorsun be! ne zaman bir kaza haberi duysam haberlerde ilk sen geliyorsun aklıma, iyi ol istiyorum. iyi olup olmadığını çok merak ediyorum, elim sürekli telefona gidiyor arayıp sesini duymak istiyorum.

radyodaki sıradaki parçayı hala sana gönderiyorum içimden, çıkmıyorsun ya aklımdan çıkmıyorsun.
antika olup değer kazanmadığı sürece varlığının bir anlamı yoktur.
aradan ne kadar vakit geçse de, arada bir rüyalara girer. acaba bende onun rüyalarında var mıyım?
gerizekalıdır. *
evet, bu yalan basitti ama hani yalan söylemezdik ya birbirimize..en azından hissetmezdiğimizden yalan olmazdı ya..ben hissettiğimde yalanını senden nefret etmiştim.. fakat olur ya bir gün ararsan ve içimde ukte olarak kalmış bu basit yalan karşısında ne yaparım diye düşündüm. nasıl bir hal, tavır sergileyeceğimi bilemedim. karaktersiz miyim? yoksa bu önemsiz mi? bu kadar kolay cevabı olan sorularda neden bu kadar zorlandığımı bazen anlamıyorum.
gelen gideni aratır sözünün yalan olduğunu ispatlayan kişidir.
(bkz: kaşar)
eski olmasinlar.
Allah onu nasıl biliyorsa öyle yapsın. onun yüzünden sevgilim benimle 2 gündür konuşmuyor.
facebook profilinde sahsima demet akalin sarkisi paylasandir. sadece demet akalin la kalsa iyi, her gun bir ayrilik sarkisi aliyorum eski sevgilimden. seni coktan unuttum, sen bittin benim icin tarzinda.
sanirim yeryuzunde eski sevgilisinden demet akalin sarkisi alan tek disi benim.
o degil de cok egleniyorum lan bi yandan
cumartesi sabahı hiç çekilmeyen kavram, bıyy.*
eskiciye yok pahasına sattığım için üzüldüğüm adem. aslında iyi para edebilirdi, hep bunlar benim tok gözlü olmamdan kaynaklanıyor tabi.

bazen diyorum ki, keşke van a yollasaydım lan, sevaba girmiş olurdum hem, eskiciye verdin de noldu, eskici belki onu çok beğenip evine çocuklarına götürdü oynasınlar diye, yazık onada.

bazen eski sevgilin eski sevgilisi olan bizler çok acımasız olabiliyoruz.
tek bildiğim bişey var kimsenin yeni sevgilisi olamayacağı, bu serinletiyor beni.
(bkz: sözlük efsanesi) *
ayrıldıktan sonra ayrıldığın kişiye söylenen isimdir.
önceden düşünmekten sabahlara kadar uyuyamadığım, şimdi ise kalbime gömüp bir damla su bile vermediğim güzeldir.
her zaman sol frame de yeri olan nadide başlığımız. kendi acısının en dayanılmaz acı olduğunu zannedenleri teselli edecek entrylerin başlığı. okudukça kendiniz gibi bir sürü pişman, çaresiz ve hala aşık olan insanları keşfedip mutluluktan mutluluğa uçuracak bir yazı silsilesi. üstelik hemen şimdi siz de bir şeyler yazarsanız eski sevgilinizin maketini hediye ediyoruz.
aramıza yollar yabancı kollar zor yıllar girdi.
ümitlerimi saf sevinçlerimi derken seni kaybettim
bir iki sözle bir kaç şarkıyı adaletsiz yargıyı
birde bu talihsiz yazgıyı kalbime kaydettim
hemen hemen hepimizin dahil olduğu müessese.
eğer tüm yaşananlara rağmen içinizde kin yoksa, yaşananları tebessümle anabiliyorsanız artık gerçekten eski olmuş sevgilidir.
bu mertebeye ulaştıramadıysanız hala, korkmayın, eninde sonunda ulaşır.