bugün

Giderken bir parçamı da beraberinde götürmüş kişidir. Ama artık bunların önemi de yok tabi.
Hazir ankaraya geldim bari su tinderi acayim da milleti layklayayim dedim , dk 1 gol 1 karsimda cikti.

Bir de cirkin oldugu bir fotoyu koyup farkli bir isim kullanmis , gulsem mi aglasam mi bilemedim aq.
Tam 2.5 saat konustuk. Amacımız barışmak falan değildi sadece icimizi rahatlatmakti. 2.5 saat hic sikilmadim. 2.5 saat cok mutluydum. Lanet olsun gercekten.
sol yanımdaki her zerreyi kül edip gitmesi dışında bi problemımız yoktu.
pisliğin tekidir tenzih etmediğim şeyleri yapıp damarıma basan adamı postalarım nokta.
bir çıkarılmış boxer, bir çıkarılmış sütyendir.

kadınlar çıkardıkları sütyenlerini günlerce giyer.(öyle bunlar biliyorum bu sırlarını), ama erkek o çıkardığı boxer'ı giymez bir daha.
aranızda giyen hayvanlar varsa kendine çeki düzen versin.
Eski eskide kalır dusunmeyin bi halt olmuyo.
görsel
Bugün eski sevgilimle aynı mekandaydık.Gergin anlardı.Bir daha yaşamak istemiyorum.
dişiler eski sevgili için tam bir hayvandır tanımını kullanır.yeni sevgilisi daha hayvandır halbuki bi bilse. sallamayın artık. artık kabullenin şiddet ve macera düşkünü orospu ruhlular olduğunuzu memesi büyüklerim.

100 kez aynı şikayet ve aynı adamlar. siz asla şakirt memurların mutlu yuva hayallerinde olamazsınız. ruhunuz o kadar orospu ki, bedeniniz o kadar alışmış ki, vazgeçemezsiniz o "hayvan" lardan.

acı çekmeyi, aldatılmayı, sikilip atılmayı hakediyor bazıları. biz sadece bir figürüz bu boşluğu dolduran. gerçekler acı maalesef.
Her aklıma geldiğinde farklı küfrettiğim insan. Allah beyin yerine bok koymuş bunda. Akıllanmak nedir bilmiyor.
Biri kısmetse olur'da kavga falan ediyor. Bir diğeri spiker olmuş spor haberleri falan sunuyor. Zap yaptıkça karşıma eski sevgililerim çıkıyor amk. Bence yaratan benimle daşak geçiyor.
it gibi özlenen. kendisini sevmeye çalıştım her zaman, huyuna gitmeye çalıştım ve çok şeyler de öğrendim kendisinden lakin kafalar uyuşmuyordu. zevkler başka, düşünce tarzı başka falan... yine de bile bile denedik, uzattıkça uzattık ve sonunda kopuverdi. önce hiç üzülmedim, sevimdim hatta. ama şimdi farketdiyorum ki hergün kendisini 10ar kez anar olmuşum, "o olsa şöyle derdi, o bana bunu böyle yapma demişti, onunlayken şuraya gitmiştik, onunlayken bunu da yapardık" vs vs vs...

koyuyor be. olmayacağını hissediyorsanız başlamayaın allasen.
eskisi de yenisi de yok.
arada bir akla düşer.

zamanında bende ne buldu da sevgili olduk cidden çok merak ediyorum. o zamanlar mevzuya uyanmasın diye sebebini de soramadım. sonra bir gün ortada hiçbir sebep yokken terk etti gitti. herhalde aynı soru onun da aklına takıldı.
yaşanacaklar varken yollar ayrıldığında unutmak kolay olmaz. Bir zamanlar çok da güzeldik diyerek hatırlanır
hatırlayabileceğiniz yeni bir sevgili yoksa eğer mecburen hatırlayacağınız eski sevgilidir.
içilen alkolleri , dinlenilen şarkıları hediye edebileceğiniz kişidir mesela.
elleri elleriniz de olmasına gerek yok. hatıralar varya zaten.
herşeyi ile sende iken hiçbirşeyi ile yoktur mesela.
öyledir işte. öyledir.
yaşattığı acı sahi kırıkmış gibi önceleri çok acıtmıyor ama sonradan artıyor ve sızlatıyor.
eskiyerek yeni sevgililere yol açan can yoldaşı. öyle kötü felan olmaya gerek yok. yeni kişilerle flört etmenize sizden ayrılarak yada siz ondan ayrılmak sureti ile neden olan insan kişisi.
komplo teorilerime göre casus çıkan ve sadece benimle vakit geçirmek ve bana yakın durmak için yıllar önce hayatıma giren amerikan ajanı. hayatım film gibi. adı sahte... kendisi zaten türk değil... ohio'dan neden hiç türkiye'ye geri dönmediğini de anlamış bulunuyorum. doktora mı görünmeliyim şimdi? bazılarımızın hikayesi sadece film gibidir. film bitti. ben şeridi sarıp sarıp duruyorum. çocuk casus çıktı... tek açıklaması bu. bu ancak kafadan manyak bir adamın işi... tabii, evveliyatını çözdüm de parçaları birleştirdim. bundan bana ne? casus çıktıysa beni ne ilgilendiriyor ki bu eski sevgili, ama ayıp be arkadaşım. bu iş bombok bir iş...

edit: hadi bye gece gece zaten sinirlerim tepeme çıkmış, biri dese ki eski sevgilim casus çıktı, kızım senin kafan gitmiş derim... neyse ne...
amerikan ajanıdır. bugüne bugün gerçeği öğrenmiş olduğum için, mutluyum. vicdanınızın kuş kadar özgür kalması gibi bir güzel duygu yok bu dünyada. lan, herif zaten başka bir adamın tuttuğu piyonmuş ve yıllardır boşuna üzülmüşüm. bu bir tarotçu kadın demişti, bu çocuğu parayla biri tutmuş olabilir. o zaman dedim ki, karı ne sallıyor. gerçek hayatta görüştüğüm bir kadındı, sanalda desek yine vardır bir bokluk derim...iyi uyduruyor kaltak demiştim... meğer doğruymuş. sizce bu tarot falı cidden ne kadar doğru ki? eski sevgilinin amına koyayım, bana bir şey olmasın...

edit: boşuna nasıl anladın diye hiç yazmayın lan, anladım...:))))
(bkz: gavat)
1 yıl boyunca kaç bin dolar aldığını merak ettiğim kişiliksiz. şimdi bir yıl boyunca ne kadar para almış ve ona rağmen, cidden lan sevmiş mi diye de garipsediğim mal ötesi mühendis. siz mühendisler parayla da mı çıkıyorsunuz? yavrum benim, sen ancak rüyanda evlenirsin denilen mal. bu uzar gider, yine krize girmişim...
önceden sevgili olup ayrıldığımız kişidir.
iki satır yazı yazamazken kevaşeliğin kitabını nasıl yazdı onu anlamadım. boşalan çıksın kasıyor beyler..
bizden sonra başkalarıylan sikişen insanlardır. ki bu çok ayıp.