bugün

(bkz: o ne ki)
çok özlediğimdir. ama nefret de ediyorum.
cezmi ersöz'ün bir şiirinin aşağıdaki mısralarını akla getirir.

"Kimi sevsem, onun hep uzakta bir sevdiği vardı,
unutamadığı ilk aşkı ya da onu terk edip giden sevgilisi."

işte "eski sevgili"; eskide olsa unutulmuyor. kalbinizde olmasa bile aklınızın bir köşesinde kalıyor. yani nasıl desem bazı şeyler eskimiyor, mesela sevgi.
100.000 ağır bakımı yaklaşmak üzereydi, muayene tarihi de geçmişti. mecburduk...
eski sevgili mi yoksa eski aşk mı diye karar veremediğim zalim şeytan.
e postasını şifresini ondan habersiz biliyorum sevgilisiyle mesajlarına bakıyorum ve ondan defalarca nefret etme sebebim oluyor bir insan her kıza yavşarmı hadi yavşadın benden sonra maymunlarla çıkmaya utanmıyormusun.
Gebersin pislik herif.
Boş kişidir.
yokluğunun yara falan olmaması gereken kişidir zira eskidir. yaşlar gençtir öne bakılmalıdır. eğer eski oldu ise mutlaka makul bir gerekçesi vardır.
Sıcak bira ve bamyadan sonra insanoğlunun başına gelebilecek en kötü şeydir.
Beni buraya getiren kişidir. Selam olsun
görsel
Heheh.
senede bir kaç kez rüyaya girendir.
Adından, memleketinden, arkadaş çevresinden nefret edilen varlık.
sevgilinin eskisi olmaz.
Nasıl eskittiysek ne akla geliyor ne bilinçaltında yer ediniyor. Rüyada bile görmüyoruz. Yeryüzündeki karbon izim bile daha var olan bir şey.
hepsi evlendi. sonra ben de tabii.
Bitmiş gitmiştir.

"Her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma, Benden selam söyleyin bütün aşklarıma" ..
Şuan bana anne babasının ayrılışını anlatıyor, bir zamanlar gözümün yaşına bakmadan beni öylece bırakan adam.

Babasıyla kalmayı tercih etmiş. Annesi de anneannesinin yanına yerleşmiş, silivri'ye.

on beş yaşında kıza orospu diyen kadın, ağlıyormuş oğlu yanına gidip geldikçe.

Hayat garip.
yeniden birlikte olmaya çalıştığım kişidir.
unutmak uzun sürünce ağza sıçtırır.
niye insanlar tarafindan bu kadar onemsendigini anlayamiyorum, hani benim biriyle bu kadar sorunum olsa arkasindan sallamak yerine gider konusurdum. 2 yil once ciktigi kisinin bile hala arkasindan konusan var, amacsiz bi eziklik.
görsel
eski sevgili sevilmez. eski sevgilinin yeni sevgilisinden de nefret edilir.
eski sevgililerim değil eskiden sevgili olmadıklarım üzüyor.