bugün

Kesinlikle kullanılmamalı. Kız arkadaş seviliyorsa tabiki. Çok kan kaybettiriyor.
(bkz: the day after tomorrow)
(bkz: norlevo)
zorunda kalmadığınız sürece kullanmayın, bayanın fiziki ve psikolojik sağlığı için yılda en fazla iki kere kullanılması tavsiye ediliyor. aynı döngü süresinde birden fazla kullanmayın, kullandırmayın. diğer yan etkileri;
-kusma
-depresyon
-döngüde düzensizlik
-sivilce vs.
tavsiyem alternatif korunma yollarını seçiniz. (bkz: prezervatif) (bkz: spiral)
pahalıdır.
Alkol yasaklarıyla beraber yasaklanmıştır.
Sikine soz geciremeyenlerin gozbebegi.
" Ben kendimden eminim aşkım ama yinede almakta yarar var " cümlesiyle özdeşleştirdiğim ilaçtır. Kullanım sonrası mide bulantısı yapmaktadır. düzensiz adet dönemleri yaratmakta. kısacası iki ucu boklu değnek.
hamileliği önleme gibi bir fonksiyonu yoktur, doğum kontrol hapı değildir kürtaj hapıdır hamileliği sonlandırır.
artık reçeteyle satılacakmış.
tecavüz sonrası kullanım için düşünülmüş ancak kötü emellere alet olmuştur.
bu hap artık reçete ile satılıyor. bu da demek oluyor ki prezervatifiniz patladığında sizin artık olası hamileliği engelleme hakkınız elinizden alındı. kim hala böyle bir hükümete oy veriyor çok merak ediyorum. diyorsunuz kürtaj canlıyı öldürür bilmemne. bunu ne hakla yasaklıyorsunuz? zinayı mı engelleyeceksiniz? siz benim işleyeceğim günahı yasaklarsanız benim sınavda olmamın ne anlamı kalır be hükümet? sen cennete inanıyor olabilirsin ama benim inancımda cennet yok ve ne zaman ne yapacağıma ben karar vermeliyim.
http://haber.gazetevatan....r&utm_campaign=Buffer

artık reçetesiz satışı yasaklanmıştır. tecavüze uğrayan mağdurlar artık bir vurgunu daha doktor tarafından yiyecek. Zira bizim ülkemizde öyle doktorlar var ki bakire olmadığınızı söylersiniz, evli değilseniz tip tip bakar. Muayene esnasında size affedersiniz hayvan gibi davranır.

Bunlara oy veren zihniyetin de, bunları bu hale getirenlerin de ta a*ına koyayım.
dün geceyi yaşanmamış sayar.
(bkz: bugünün işini yarına bırakma)
hormonları sikip atan hap. bunu reçeteye bağlayan yarrak kafalılar hepinizin amk. milletin amını götünü rahat bırakın.
Geçmişte bazı yöneticilerin annesinin alması gereken tıbbi malzeme olmasıyla. "Zina hapı" gözüyle bakmak halkımız için farzdır.
yeni yasayla artık reçeteyle alınabilecek olan hap.

yasayı çıkartanların anneleri alamamış zamanın da.. Şimdi intikam alıyorlar..
eczaneden alınırken prezervatif kadar stres yaptıran haptır.
reçeteye bağlanmıştır artık.. mına koyim..
reçeteyle satılmamaktadır.
sanki reçetesiz ilaç alınamıyomuş gibi illa reçete ile alınma zorunluluğu yoktur. Normal bi ilaç da reçetesiz alınabiliyo. Bu niye alınamasın?
reçeteyle satılmasının insanların hayatlarını karartmak istemekten başka hiçbir mantıklı açıklaması yoktur.
Çok yoğun miktarda hormon içeren bir haptır.

Ama son çare olarak kullanılır. Yani buna güvenerek korunmasız sevişmeyin.

Ayrıca kadında kalıcı hasarlara sebep olabilir, birdaha çocuğu olmayabilir mesela. 1 sene içinde 2 den fazla kullanmamak gerekir.
cinsel birliktelikte kaza ile içeri boşalma sonunda hamilelik oluşmasını engelleyen haptır , artık reçete ile satılabilir.
Bir sene icinde degil bir ayda iki kere kullanilmamasi kesinlikle sakincalidir.

Hee zararli mi? Zararli tabiki. Ama 2 ay hap aldim genc kurtadama donusur muyum tribine girmeniz yersiz.

Tespitlerim norlevoya goredir. Hadi kolay gelsin.