bugün

(bkz: abartmak)
(bkz: pepe vitaminini aldı)
spikerliğe farklı bir hava katan, messi hayranı ilginç insan.
ağzına küfür almayan kuzenim bile, spikerimizin annesiyle ilk cinsel deneyimini yaşadı düşünün artık nasıl taraflı anlattıysa.
dün barcelona- real madrid maçında sürekli messiyi ve barcelona' yı övmesiyle dikkat çekmiştir.

(bkz: messi messi messi messi)
hakkında bu kadar entry girilince twitter'dan soyundu sandığım.
adınız rüştüyse sizi her yerinizden öpebilecek, değişik değişik dip notlar sıçan spor spikeri.
patrice evranın kaç kardeşi olduğu gibi bir bilgiyi öğrenmemize neden olan insan.
maçın barcatvden yayınlanıyormuşcasına taraflı anlatımı, şampiyonlar ligini ençok kazanan ve müzesinde bir klübün alabileceği her kupadan bulundurmasıyla ünlü real madrid için kaybendenler klübü yakıştırması yapması, kendisine az da olsa olan sempatimi bitirmiştir, kınıyoruz.
sen neymişsin messi
sen neymişsin messi
sen neymişsin be messi.
kendisi alanında devrim yapmak istiyormuş lakin devrim anlayışı, "beyin sikmekten mi geçiyor?" diye sorarlar adama.

durun bir de tanım yapalım; muhteviyatında doğal katalanlardan yararlanılmış, yüzde yüz organik bir futbol spikeridir.
40 yıllık katalan sanki mına koyum ne lan bu madrid düşmanlığı.ayrıca rıdvanın da aşağı kalır yanı yok madrid düşmanlığında.
--spoiler--
davulcu singapur kökenli bayburtlu,14 yıldır tokmaklıyor , 23 kardeş,annesi ressam,babası güreşçi,boş zamanlarında at biner vurdu gooooool
--spoiler--

http://twitter.com/#!/_er...status/100710358997663744
maç anlatmaktan ziyade tuttuğu takıma tezahürat yapmaktan zevk alan ve bunu hissettiren spiker kişi.
apaçık belli olan barcelona sempatizanlığını artık epeyce abartan spiker. ekürisi de ilker yasin olur. geçen seneki şampiyonlar ligi finalinde wayne rooney gol attığında hiçbir tepki, heyecan katmamıştı. bu kadar da olmaz. goygoyculuktur bunun adı, meslek kriterlerini hiçe sayarsın böyle yaparsan. adam şampiyonlar liginde gol attı lan, top taca çıkmadı amına koyim. duyguları bu kadar su yüzüne çıkarmak olmaz. çanak yalaacaksanız gidin o kulüplerin yöneticisi falan olun ne bileyim. insan bu kadar abartamaz. bu goygoycu şürekası oldukça sonu gelmez bunun. bir de bu nasıl bir inattır ya. o nedir öyle sikindirik bir bağlantıyla maçı anlatma. bu kadar endeksli misiniz bu adama. hayret ettim allem ettiler kallem ettiler yine de bağladılar yayına. zevkimizin içine ediyorsunuz, allak bullak ettiniz lan.
dünkü gürültü de yazmak istemedim, çünkü araya kaynayacaktı. sözlükteki gençlerimiz ayaklanmış

"barcolana aşığıı" hebele hübele.

lakin güzen kardeşim ertem şener barcelona değil real madrid sempatizanıdır. hele jose mourinho aşığıdır. az çok twitter'dan takip edenler bilecektir.

not: belki bu bilgiyi veren arkadaş olmuştur, gözümden kaçmış olabilir. ama yazmakta fayda var sivri zekalar fena gaza gelmiş çünkü.
zamanında ön çapraz bağı kopmuş ve bu nedenle futbol oynayamamış olan spikerdir. aynı kaderi paylaştığım insandır.
jose mourinho nun kendisinden özür dilediğini iddia eden spiker.
Bizi maçtan soğutan adam. Artık sayesinde şampiyonlar ligine yabancı kanallarda baktığım spiker. Ama bana bir faydası oluyor yabancı dil öğreniyorum sayesinde.
an itibari ile twitterda milletle agiz dalasina girmistir. Mac anlatirken duygularimi karistirmam diyerek yarmistir. Ayrica mesut kim messi kim diyerek, mesutu kucumseme yoluna girmistir.
"xavi iniesta villa varsa messi var! ronaldo tek başına bir takım, ronaldo >>> messi" tweeti ile bana kendini sevdirmiştir... Real Madrid taraftarıdır.
fanatik real madrid taraftariymis.

(bkz: ertem şener in real madrid taraftarı olması)
Bir Beşiktaş maçında heycanlanıp , " öpüyorum seni Rüştü her yerinden öpüyorum " diyen spiker.
en büyük sorunu sesli düşünmesi olan spiker.
rüştü yü her yerinden öpen başarılı bir spiker.