bugün

izlemesi keyif veren forvet. Türkiye’ye karşı şansı yanında olmaz inşallah. Evet.
Bu akşam Türkiye'ye gol atacaktır.
Bir burak yılmaz değil.
bu adamı ilk kez bu akşam bizim milli maçta izledim . daha doğrusu izleyemedim. herif tüm maç boyunca hayalet gibi dolandı ve 85 de çıkardı hocaları . bu amk o kadar abartılan haland ?
çağlar'ın 80 dakika top diye oynadığı forvet.
Maçtan önce pek bir artist olan Norveç'li topçu.
Sen kime Kabadayılık yapıyorsun viking?

görsel
Çağlar bugün anasını skti.
Sene sonu bayern münih alır her zaman ki gibi.
bunu instagram da takip ediyorum ormanlık gibi bir yerde çektiği video var hayvan gibi koşuyor.

acayip güçlü bir karakter.
mbappe ile en iyi olmak için kapışacağı düşünülen yetenek olarak sınırlı ama atletik olarak iyi bir futbolcu.
Fifa'daki favori savunmaci madara etmistir. Yazik. Bundan sonra para kasip de light alacaz artik.
borussia dortmund takımında misyonunu tamamlayan norveçli dev.
iki a'yla.
Hazard gibi balon çıkarsa şaşırmam.
Seneye real Madrid'de.
Lewandoski den sonra dünyanın en iyi santraforu olacak Tosun parçası.

Dortmund Lewandoski yi bedava kaptırmıştı, Haland'dan da max. 75m euro kazanabilecek, serbest kalma bedeli olmasa rahatlıkla 150m euro ya satarlardı.
Mbappe ile olan versusunu şimdiden kazanmış olan futbolcudur.
Çok ilginç bir oyuncu. Hem 190 civarı boy var hem de tazı gibi koşuyor. Son vuruşları da çok iyi. Dortmund'da fazla kalmaz.
Bunun adını her okuduğumda aklıma kulak temizleme çubuğu geliyor.
yunanistan'da bir restoranda 500 bin euro hesap ödemiş. 30 bin euro da bahşiş bırakmış.
görsel
görsel
Beşiktaş'a vurmuş geçmiş makina.

görsel
Net bir şekilde dünyanin en iyisi. Düzgün bir takıma gitsin Messi Ronaldoyu geçer.