bugün

(bkz: amcık hoşafı)
erkeğin en iyi bildiği yemek yemektir.
kremalı köri soslu tavuk,

sultan böreği,

fırın kebap,

fırında tüm tavuk garnitür ile,

meyve salatası. aklıma gelenler bunlar. *
fırında defne yapraklı balık pilaki, et yemekleri. Bayanlardan çok daha lezzetli, çok daha pratik yaptığımız bayanlar tarafından da bilinir efendim.
Pilav hem de tavuklu.
(bkz: omlet)
patates kızartması, kola. vazgeçilmezdir. hele de okulda yiyorsan.
çökertme kebabıdır efendim. isteyen arkadaşlar özel mesaj atabilir, misafirperverliğimi göstererek yapabilirim.

(bkz: bizde yalan yok)
kremşantili kadin.
menemen gibi birşey yapıyorum şahsen.

Malzemeler.
- yumurta
- domates
- yağ
- zeytin
- sucuk
- biber
- tuz
- kaşar

istediğiniz sırada malzemeleri kullanabilirsiniz...
türlü menemen.
tarif : dolapta ne varsa at. ama en çok domates ve yumurta at.
şüphesiz menemendir.
ekmek arası beyaz peynir.
5 yıldır bekar hayatı yaşıyorum en iyi ve pratik yemek kesinlikle yumurtanın içinde olduğu her şey,patates,domates hatta soğan da dahil.
evet menemendir yapılması ayrı bi zevk verir aynı balık tutmak gibidir olmadıysa çaktırmayın.hadi len oldu bence.
ekmek arası bi seylerdir herhalde.
patates kızartması.
menemen mi melemen mi tam bilmiyorum ama bunlardan birisidr.net
neye gore kime goredir..

bir mercimek corbasi yaparim, yanina tereyagli pilav.. bir de et sote off ki of.. tatli olarak da brownie patlatirim.. sonra allahin izniyle peygamberin kavliyle oglunuzu kizimiza istiyoruz olur..
şüphesiz ki makarnadır.
Bakla Dolması, Etli Bamya, Keşkek, Ciğer Sarması, Göbek Dolması, Madımak, Mıhlama, Mumbar-işkembe, Pastırmalı Pancar, Patlıcan kebabı, Pastırmalı kuru fasulye, Sulu Köfte vs vs.
erkek bir restoranda aşçı ise tabi.
patates kızartması, menemen ve makarnadır.
o erkek bensem (bkz: entry nick uyumu) *
kıymalı dolma biber, etli enginar, ev mantısı, zeytinyağlı karides, beşamel soslu tavuk, kremalı mantar çorbası, fırında kaşarlı mantar, fırında makarna, ev pizzası, tavuk suyu sebzeli pilav, etli sebze böreği, sebzeli kağıt kebabı, içli köfte, kaşarlı mercimek çorbası, fırında kekik soslu tavuk, şeftalili turta, kumpir, elmalı tarçınlı kurabiye, tavuk ciğeri, etli karnıyarık, fırında sebzeli sulu köfte, izmir köfte, buğlama, fırında kaşarlı balık, mantarlı rosto, bulgurlu ekşili köfte, su böreği, ıspanaklı et sote, beğendili kuzu pirzola...
sürekli yaptığım için aklıma şu an için gelenler bunlar efendim.
yediği yemektir.

rahmetliyi nasıl bilirdiniz? "iyi bilirdim, gark, ehü.