bugün

Net bir şekilde akrep. Bakmayın öyle soylediklerine kiskancliktan söylüyorlar.
Yengeç.
aslandır.
Yay yazmayan bütün kızlar kezodur.
burcunu yazan çıksın kasıyor arkadaşlar.
Terazi ve başak bu kategoriye girmiyor sanırım.
Balık değildir kendimden biliyorum.
Boğa değildir o kesin.
Adam burcu.
(bkz: kime göre neye göre)
asil oğlaklardan kim kaldı.
Akrep burcu, hem iyi kalpli hem çocuksu hem haşin. Alfa.
kova lan kova, mis gibi!
yengeç erkeki.
Bu başlık ve onca entry türk kezbanlarının pardon türk kızlarının bilime ve hayata bakış açısını gösteriyor.

Burç ile karaakterin zırva olduğunu bilen kadın yani kültürlü, bülimden, insan psikolojisinden anlayan kadın, okuyan kadın o kadar az ki.

Ondan sonra biz türk kızları kendini geliştirmemiş, ilgilendiği konular burç, moda, makyaj, salak saçma diziler, magazinler dediğimizde linç yiyoruz.
Bu entryde bir kova erkeğinin kişisel fikri belirtilecektir.

Erkeği veya kadını hangi burç iyi bilmem ama erkeği ve kadını en kötü olan burç şahsi fikrimce başaktır amk. Böyle bir arada kalmış burç olmaz olamaz.

Başağın erkeği de kadını da uzak olsun bana.

Not: en iyi arkadaşım başak.
Basaktan vazgecmeyin derim.
(bkz: yok öyle bir şey)
Kadın erkek ilişkileri kapsamında " iyi " olan erkek herhalde düz mantıkla en çok seven ve en sadık olma potansiyeli taşıyan erkektir.

Hani düz mantık bakarsak insan sever insan aşık olur insan birine bir şeye bir davaya sadakat ile bağlanır diye düşünürüz ama neden böyledir.

Bazı insanlar için hayat ciddi bir şeydir. Sürekli plan yaparlar ve geleceğe yönelik olarak yaptığı planları sağlam temellere oturtmak isterler. Bu anlamda güvenilir bir yapı kurmak fetişistik bir noktaya gelir.

Eğer siz sağlam bir yuva güvenilir bir eş çocuklar için iyi bir baba arıyorsanız sizin için iyi kavramı farklıdır. Başkası eğlence arar vurduymaz umursamaz görünen tipleri iyi olarak etiketler.

Her yaşın bir algısı var.
Koç kim ki zaten.
Yay burcudur aksini iddea eden balık burcudur.
Yengeç ( canım abim,) Balık ( canım babam) , aslan.
Lütfen sebebiyle yazar mısınız. Tatmin olamadım.
Sakin ol ve mensup olduğun burcu sessizce yere bırak çünkü kadınına göre değişmekle birlikte sevdiğinin burcudur vesselam.
kova farka gider.