bugün

Çiçek alinmaz erkek çiçekle mutlu olabilen bir varlık değildir. Çikolata alin daha faydali, hiç olmazsa yer beyne glikoz gider. Aksi takdirde Çiçeği yemeğe kalkar biz alışık değiliz öyle şeylere.
erkeğe çiçek alınır. aldığı çiçekle dünyanın bir yerinde kendine ait bir çiçeğin olduğunu anımsayarak güç kazanır erkek. güçlü olduğunu hatırlar.
(bkz: bir hediye olarak göt lalesi)
kadına tıraş bıçağı seti alınır mı kadar anlamsız bir sorudur. cevabı hayır olacaktır şüphesiz.
elbette alınmaz. kadınlar çiçektir. işte bu yüzden biz erkekler çiçekleri bir araya getirip demet yapmak için kadınlara çiçek alırız.
Sevdigim kadin sictigi boku paketleyip verse kabul ederim.

Ama siz yine de ciceklere yazik etmeyin biz erkekler icin.
tek taşla birlikte alınırsa tadından yenmez valla..
yükümüzü alsınlar artık arkadaş ya..
şimdi sorsam alır gelir mi acaba ya..
sorim mi?
eğer kadın kişisi çiçek istiyorsa, erkek de bunu anlamamakta diretiyorsa ironi babında alınabilir. etkisi olur mu tartışılır ama.
Alınır, alınmaz olur mu hiç hatta en çok kır çiçekleri alınmalı.
Alır, bir vazoyla birlikte camın önündeki çalışma masasının en güzel köşesine yerleştirirsin özenle.
insanın kalbi aydınlanır.
Siz alınmaz diyenlere aldırmayın çocuklar.
Tabi alalım hatta papatya alalım isterseniz sonra onlardan taç yapıp takarız. Kız kıza.
Alınır ya... Çok kalbini kırmışsan al bir demet papatya git. Seven adam dayanabilir mi böylesine?
Erkeğe tesbih alınır. Arabasının vitesine takar falan...
Ruhsuz erkeklere Kaktüs alınabilir ...
Odunsu kokulardan oluşan parfüm daha eftal bence.hangi kız erkeğe çiçek alırki.
(bkz: sana çiçek aldık yarraam)
Doğduğumuzdan beri toplumdaki rolümüz bize öylesine dayatılıyor ki, böylesine basit bir olayı bile tartışacak kıvama geliyoruz. içinden gelmiştir alır, ne var?
Kadına alınıyorsa erkeğe de alınırdır. Doğum günü, işe başlama ve mutlu etmek için gönderilir. Göndermişimdir de. Sesindeki mutluluk tarif edilmez.
Hamiş: insanları mutlu edin, mutlu olun.
Alınmaz çünkü, sevgilisi zaten bir çiçektir. Kadın çiçek olarak kendini vermiştir.
bana çiçek alınsa dünyanın en mutlu erkeği olurum. alınması gereken olay.
Ben alırım vallahi.
Alcam.
Görürsünüz çıkıveririm bir papatyayla karşınıza.
Alınmaz. Erkeğe çiçek açılır.

Şimdi sözü konuyu açıklaması için lookin'e bırakıyorum.
komik kaçtığı için.. ben hayır diyorum.
Bence alınır. Şöyle ki ben çiçek bakmayı çok seviyorum bana saksı çiçeği alabilirsiniz.