bugün

Kendisine ön yargı ile yaklaşılmaması gereken kızdır.

Çocukluk arkadaşlarım erkekti benim.
2 erkek arkadaş.
Ailemden daha çok benimle zaman geçirmiş, iyi durumdan çok kötü durumda beraber olduğumuz 2 dost.
Dost demek az bile kalabilir.
Kardeşim onlar benim.

Eğer hayatınızın ortasında - arkadaş konusunda - 2 erkek varsa, kızlardan çok erkekleri anlıyorsunuz her anlamda.
Kızlardan çok erkeklere güvenmeniz için bir sebebiniz oluyor.
Hele hayatınızın bir bölümünü kız arkadaşlarla geçirmişseniz...

Erkekler kinci değildir.
Üçümüzün de hataları oldu az biraz, hatayı ben yaptıysam ne uzattılar ne de bir şey.
Aynı şeyi o dönem olan kız arkadaşlarım nasıl karşılardı tahmin bile edemiyorum.

Durum böyle olunca arkadaş ve sevgili arasındaki ayrımı görebiliyor insan.
Beraber büyüdüğün, hayatının her anında yanında olduğun insanlar en değerli oluyor.
Canını verecek kadar seviyorsun, kendinden daha çok.

Arkadaş seçen biriyim.
insanları tanıyorum, çok insan tanıyorum.
Ama arkadaşım kategorisinde olan çok az insan var.

Bundan 3 sene önce, bir sebepten o 2 erkek arkadaşımın 2 erkek arkadaşından pek haz etmiyordum.
Sebebi bir kız.
Bir kızın dolduruşuna gelmek işte.
Bu akşam yemeğe gittik beraber.
5 erkek ve ben.
2si sadece abim, kardeşim gibi.

Onlara güvenmeyi öğrendim.
Bana çok iyi çocuklar, çok eğleniriz gel ısrarlarına güvendim.
Kendimden çok onlara güvendim.

Biliyorum 2 kişi üzerine oldu bu yazı.
Ama durum böyle bende.

Pek çok Kızla arkadaş olmaktansa birkaç erkek arkadaşım olsun bana yetiyor.

Zaten şunun şurasında bir elin parmaklarını geçmez kız arkadaşlarım. Gerisi lafta.

Neyse, ön yargı ile yaklaşmayın böyle kızlara.
Ağır bir tabir olacak ama o kötü sözleri - örnek vermeyeyim - hak edecek bir şey yapmıyor bu kızlar.

Ben kendi gözümden anlattım işte.
Daha iyi anlaşıyorsa erkeklerle bir kız, hissettikleri bunlardır.
kızların yapmacık hareketlerinden bıkmış kişidir.
potansiyel tecavüzcü, tacizci, katil, homofobik türle anlaşıyordur.
samimidir, eğlencelidir, aptal kızlardan illallah etmiştir. benim gibi.
tek kelime yerli o da cepte.
(bkz: kanka)
Kızların güvenilir olmadığını düşünüyordur.
Dışardan bakınca yanlış anlaşılır ve amaçlar farklı olabilir ama masum bi zihniyetle bakıldığında kızlarda vefa yoktur arkadaşlıklar kıskançlıklar üzerini kurulur adını unutma an meselesidir bunlardan sıkılmış olup artık erkeklerle arkadaşlık yapıyor olabilir çünkü bir çok erkeğin arkadaşlığı daha vefalıdır ve kıskançlık yoktur.
medeniyetsiz, kültürsüz dağ çobanlarıyla daha iyi anlaşan kızdır. Ya kız da kırodur ya da yokluktadır. sevişmek için salak erkeklerle anlaşabildiği yalanını atar.
Erkeklerde entrika yok kısdkanclik yok pozitifler stres yok erkek arkadaşa can feda.
Kadınların her küçük şeyi dokunmatik ekranda büyütür gibi büyütmesi ve dinimizcede yasak olan ve insanları birbirinden soğutan kin tutturan dedikodu yapmaları böyle bir eğilime sebep olmuş olabilir.
Ben.
Erkek arkadaşlarım daha çok oldu hep, şu anda da mühendislik Fakültesinde erkek populasyonunun daha fazla olmasından da mütevellit böyle.
En azından kızlar gibi kıskanç değiller ve 7/24 oje makyaj giyim sosyal medyadan konuşmuyolar, ne biliyim bir toplu taşımada bağıra bağıra ay fotoğrafımı beğenmiş falan ahahah diye gülenlerin yanında olmak istemiyorum. Utanıyorum. Erkeklerin makarası bile daha kaliteli..
biz erkekler düşündüğünüz kadar komplike organizmalar değiliz.

-yalan söylemeyi beceremeyiz.
-utanırız ama gururdan kabul etmeyiz.
-depresif takılmayız.
-mutluysak mutlu ederiz.
-dedikodu, çekememezlik, rekabet tarzımız değildir.

bu sebeple haklıdır kızımız.
Meslek lisesinde bolca görülür ve yanlış isimlendirilir.
ne yaptığının farkındaysa sorun olmayan kızdır.
hemcinslerimi tanırım, kızlarla pek arkadaş olmayı bilmezler. akıllarından geçen şey belli. bakın daha buraya yazmadan bile aklınızda canlandı dimi?
Milyonlarin soylemek isteyip de soyleyemedigini ben soyleyeyim; orospudur.
Erkek fatma dediğimiz kızlardan olabilir. Erkekler arasında da erkekten çok kızla takılanlara ne deniyorsa kızlara da tersi deniyordur heral
sakso cekmeye bayılır.
Sürekli kızların arkadaşlığını eleştirir durur.

Sıkıcıdır.
Sevmediğim tipte insandır. insan biraz karşı cinste seçici olacak. Herkesle konuşan kızla ben konuşmam zaten.
Benimdir. Erkeklerin arkadaşlığını daha samimi buluyorum. Arkadaş ve flört kavramlarını birbirinden ayırabiliyorum ve bugüne kadar erkek arkadaşlarımdan hiçbir zarar görmedim. Kızlarla bir ortama girdiğimde kıyafetimden saçıma makyajımdan ojeme kadar eleştirildiğimi biliyorum ve kızların gruptan biri lavaboya gidince bile fısır fısır konuşmalarına şahit oluyorum. Bu durum beni geriyor. O yüzden de erkeklerle daha iyi anlaşıyorum.
arka arkaya iki dal sigara yakar, erkekten daha serii bira içer ve daha orjinal söver , keşkesi yoktur ve hayatta en mutlu insanlardır.
Kıskanç hemcinslerle takılmaktansa huzuru için daha makul yolu tercih eden kızdır.
Erkek arkadaşının 31 seanslarının bir numaralı aktörüdür. Aslında erkek arkadaşın aklının bir köşesinde hep o kıza atlamak vardır ama" yavşadı" olmasın diye ses etmez.

Denemesi bedava. Atlamazsa dişimi kırarım diyebilirim.

Kızlar yapmayın canlarım, yapmayın yavrularım diye yalvarı gelir insanın. Erkekten arkadaş olmaz. Oluyorsa o erkek pembe telefon kılıfı kullanıyordur.
anlayış gösterdiğim durum. kızlar bazı entrylerde de anlatıldığı gibi birbirlerini acımasızca eleştirir, gruptan biri arkasını döndüğü an dedikodu kazanı kaynamaya başlar. birbirleriyle arkadaşlık yapmaya pek yatkın değillerdir. bu yüzden kızların erkeklere güvenip onlarla arkadaşlık yapmalarını anlarım. doğru tercih yaptıklarına da kalıbımı basarım.

erkeklerde böyle bir durum yoktur. erkekler arkadaşlık açısından güvenilirdir. gerçekten arkadaşsanız kötü günde yanınızda dururlar. sorunlarınıza ortak olurlar. erkekler güzel arkadaş olur evet burada bir mesele yok ama kızlar olmadığı zaman...

mehmet, ahmet, ali, ayşe ve tubadan oluşan bir arkadaş grubu düşünelim. ayşe ve tuba nın olmadığı ortamda mehmet, ahmet ve ali bu kızların fiziksel özellikleri hakkında konuşabilirler. tubanın burası güzel, ayşe nin şurası iyi vesaire. masturbasyon sırasında tuba ve ayşeyi hayal edebilirler. ama bu tamamen onlara olan sevgi ve saygı ve arkadaşlık duygularının dışında gelişen bir olaydır. bunun için vicdan muhasebesi yapmak zorunda kalmazlar. çok karaktersiz değillerse kızlar istemeden onlara karşı hiçbir atak yapmazlar. belki kızlarda normal erkek arkadaşları olmadığı zaman bu konuları konuşurlar. ama orasını ben bilemiyorum.
Bu benim. Arkadaslik konusunda erkekler kesinlikle daha samimidir kizlarda olan kiskanclik yok, dedikodu yok, surekli sac makyaj muhabbetleri yok daha ne olsun ki. Arkadastir arkadas art niyet aranacak bir durum yok.