bugün

yaklaşıyorsun konuşmaya başlayınca uzaklaşıyorsun..
güzel avuntu. beğendim. rus kadınları da 30'unda çöküyormuş diyorlar.
(bkz: özgüven)olduktan sonra herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum.
herkesin "çok güzel kız" dediği birine neden yaklaşmak istiyeyim ki?
(bkz: marka algısı)

evet.
Yeteri kadar parasının olmamasındandır.
Kesin sevgilisi vardır düşüncesi ve eksik özgüven kaynaklı durum.
Yanaşabilirsiniz.
böyle bir şey zaman zaman olsa da kimin ne istediğini gerçekten bilmediği bir durumdur. geçenler de şöyle bir başlığa bunu yazmıştım. (#41382684) kadınların açık sözlü erkekleri tercih etmediğinden dem vurulmuş. halbuki öyle bir şey yok ama işte kimse ne istediğini bilmiyor dedim ya vallahi. yani bu konuda da mesela, çok güzel kıza yanaşılsa ayrı bir dert, yanaşılmasa ayrı bir dert.
Tipimden ötürü, ne yapsın çok güzel kadın beni...
Biz de çok yakışıklı erkeklerle yaklaşamıyoruz. Ne olmuş yani durumudur.
Kaybetmelerine sebep olur. Çok güzel kız uzaylı değil. Kendilerini tanıma fırsatı sağlamasını bilmiyorlar..
Güzel kız var bir de ben güzelim havalarına girmiş kız var. ben kendini nimetten sayan bir kızla tanışma zahmetine girmiyorum çünkü biliyorum aradığım o değil. onun aradığı da ben değilim. kendini yüceltmek için sürekli bakılacak bir ayna görevi görmek istemem.

gerçekten güzel olup yorgun kızlar var. ben şansımı onlardan yana kullanmayı tercih ediyorum.
niye yaklaşalım muhterem, sevgilisi vardır. yoksa da boş durmaz o, onunla mı uğraşalım.
makyajsız gördüğünde hayal kırıklığına uğramaktan korktuğu için yaklaşamama durumudur.
cok guzel kizlarin buyuk bir bolumu asiri kirilgan, ic dunyasinda cok zayif, ilgiye muhtac ve genellikle eski ilsikilerinde cok agir darbeler almis kisilermiş güya.

Ömründe hiç güzel kızla ilişki yaşamadığı, konuşmadığı nasıl da belli asosyal itin. Kafasında kurup kurup yazmış. Bunlar sloganlasmis zırvalar. Şimdinin güzel kızları direk kendini Allah sanıyor.

Arkamdan erkekler " orospu çocuğuna bak. Güzel kızı yiyor." demesin diye yine yaklasmam güzel kıza. Sadece bir tane çok güzel sevgilim oldu. Onda da diken üstündeydim.
Kendini fazla güzel hissetmesin diyedir.
uyan neo geldik. şaka bir yana adam haklı olabilir lan.
Kıza yazık.
güzelleri bizlere bırakma düşüncesindendir. tişikkür efeeem !