bugün

Kendilerini afrodit sanan ve fok baligi gibi konusan kadinlardir. Eminimnhem cinseride bu tip kadinlardan nefret ediyorlardir.
Kendine hayatımı adıyacak bir kadın buldum o da çok trajik sonlandı. Güven en önemli şey..Gönül ota boka konabiliyor güzellik 30 yaşında bir anda kaybolabiliyor. Sadakat ve güven ise ya hep kalıyor ya hiç olmuyor
Bir anlaşmazlık sebebiyle izah etmeye çalışan kişiye, tüm memleketi başına toplamak istercesine tiz ve bağıra bağıra konuşan kadınlardır.

Allah düşman başına vermesin, koşarak uzaklaşmak gerekir.

Asla bir kadınla sözlü tartışmaya girmeyin. Ya kadın kendini dövdürür, ya da sizi etrafa dövdürür.
Evde oturup, elinden hiçbir iş gelmeyen, isteklerini çekinmeden söyleyen, kıçını kanepeyle bütünleştirmiş ,beynine sigtiri çekmiş Kezban.
Küfretmeden ve tansiyonunu yükseltmeden sakince;
Kız arkadaşlarının kuklası olmuş, onların her dediğine kulak asan, ancak mevzu karşı cins olunca ona Allah'ın belasıymış gibi davranan kadın tipi. Allah korusun.
yanlış önerme. erkekler hiç bir kadından nefret etmez. rkekler kadınlarda bulunan o fındık kadar uzvun zavallı esirleridir.
ilgi çekmek için her yola başvuran kadınlar.
Genital bölgesi kıllı kadınlar
Kısa saçlı kadınlar
Entel dantel takılan kadınlar
Zekayı dişilikten üstün tutan kadınlar.
Yavşak kadınlar elbette. Dürüst ve sadık görünüp, daima yedekte erkek barındıran kadınlar.
fok balığı gibi konuşan kadınlardır. net
bir önceki kadar degilsede, otobuste sesli bir şekilde telefon görüşmesi yapan kadınlarıda ekleyebiliriz.
kokan kadın.
bülent ersoy'dan nefret edicem ama tam olarak kadın mı erkek mi bilemiyorum.
sürekli başı ağıran kadınlar.
250 kilo olup mini etek ya da tayt giyen kadınlar.
Dudaklarını büzerek fotoğraf çektirenler.
Onlara yüz vermeyen kadınlar.
ortamlarda yapılan her espriye gülen kadınlar. bu kadınlar ne kadar güzel olurlarsa olsunlar bir süre sonra çekilmez olurlar.
türk kızı olması yeterlidir.
ilki gerizekalı ikincisi de dominant karakterli kadınlardır. Kadın dediğin az kafası basan çokça da yönlendirilebilir olacak.
ipe sapa gulen modeldir.
Nazlı tripliler ve erkek gibi hareket etmeye çalışanlar.
1) istediği olmayınca çirkefleşen kadın.
2) Dikkat çekmek için sürekli ağlayan kadın.
3) Kendini herhangi bir erkeği dövebilecek kadar güçlü gören kadın*

* Buğün arkadaşımın başına gelen kendini bilmez , çirkef , ağlak kadın.
(bkz: arkadaş)
Kaşar maşar değil, kaşar arkadaşlarım var ama saygılılar arkadaş. Bazı kızlar var mesaj atıyor, kızı adam gibi kız zannedip cevap atıyosun, sen soruyorsun cevap yok. 2 ay sonra tekrar mesaj atıyor, pardon uyumuşum. E şimdi ne yapsın erkekler senin gibi kızı? Kafeye gidiyorsun, kötü amaç yok, çay kahve içip oturup konuşmak, her haltı tersliyor. Gelmiyor musun buralara diye soruyor, daha 1 senem var diyorum, iyi zaten sen hep kal orada diyor. Ulan bu ne trip? Mal mısın? Allah'ın kas kafalısı ben adam sanıp seni karşıma alıyorum konuşuyorum şu hareketlere bak.

Pardon, sinirlendim.
sokak ortasında sigara içen kadın kadar itici bir kadın daha yoktur.
dilberay görünümünde olup lindsay lohan triplerinde olanlar.