bugün

gözleri kısıp bakmak.
gözleri dolabilir. "ya bir daha göremezsem" diye. neyse abarttım galiba. gerçi ilk görüşte aşık olmuşsa olabilir de.
"a minnoşa bak. ne kadar tatlıymış." bu.
allah sahibine bağışlasın.
Offf bacaklara göte bak amınagoyum şunun götünü bi siksem.
tebessüm ediyorum.
Genelde ağızları açık kalıyor. Kemik varsa etrafta verin çok faydalı.
vay amına koyyyiiim. (bkz: algıda sikicilik).
görsel
olabilir.
görsel
allah sahibine bağışlasın diyorum.

sonra subhanallah diyorum. allahım yarattığın bu kadar güzelse acaba sen ne kadar güzelsin diyorum.

ah vah çeke çeke gidiyorum. yarama tuz bastınız yine mutlu musunuz?
Abartılı verilen bi tepkidir sümüklünün tekine bu kadar büyük tepki verilmemelidir.
(bkz: çok hojdir ama benena)
Oyyyşşhhhh.
aklıma arkadaşlarımın yaşadığı komik bir olay geldi. söz konusu 2 erkek sınıf arkadaşım 2 mühendisti. emre ve kadir. olayın geçtiği zamanda ikisi de öğrenciydi. bunlar beşiktaştaki inkılap kitapevinde dolaşırken iki kız görüyorlar. kızlar yabancı dilde konuşan iki türbanlı hanım. türk olmadıkları belli olan bu kızlar aşırı derecede güzel. emre dediğimiz arkadaş başlıyor rahat rahat konuşmaya: böyle bir karım olsun yüz milyar borcum olsun, olum ne kadar güzeller, evlenseler hemen evlenirim... gibi gibi türlü dışa vurumlar yani. kızlarla beraber bizimkiler de kasaya geliyorlar ve olay orda kopuyor. kızlar kasiyerle akıcı bir şekilde türkçe konuşuyor ve bizim elemanlar utançtan kaçacak delik arıyorlar. olayın üstünden 4 yıl geçti. emre hala aynı minvalde devam ediyor, kadir sözlendi ve 15 gün sonra ayrıldılar, ben...
fuck the system. (genelde paralı barzolarla oldukları için).
Annen terorist mi beee. Bomba dogurmus.
ööh sen insansan ben Orospu çocuğuyum yanıyoruz ulan.

ben değil. ama duydum bunu.
Sen gerçek misin ya?
Bana genelde böyle diyorlar.
Açılış

Salya akışı..

Oğlum vallahi.. hoş geldiniz(duydum)

Salyaları toparlama, hüpleme..

Kapanış.
garı mı lan o?
insanlar = hmm güzel kız yada waaaoooww fiziği gerçekten harika yada süpermiş lann su gibi, elf gibi olum bu, buneeyyy laaan gibi...

amk barzoları = yuuuuooohh amuha goyyuum oney lan olum varya alcan bunu altına kütür kütür shjklfsfjoı....!

bu tamamen tepkiyi verenin adamlığıyla alakalıdır.
şahsım adına :

"insan mı yedin mübarek", "sen nası tatlı bir şeysin öyle", "vay vay vay çantaya bak"...

şeklinde olan tepkilerdir.

he bir de, en acayip güzel olanlar için;

"arkadaş ne kadar güzel kızlar var yaa" dır.
birşey dememde ara ara aklımdan geçer

30 sene önce nerdeydin zilli .
görsel
iç ses '' vay amına koyim, neler var be''