bugün

böyle soru mu olur tabii ki de şalvar giymemeli.
Ateşten gömlek.
çok soryy ama altına sıçmış gibi gösteren pantolonlar.
Pembe olan her şey.
etek etek giymeyin bacaklarınız kıllı :(
deniz gezmiş montu. 1970'lerde 80'lerde modaydı hatta moda da değildi, zorunluluktan giyerdi devrimciler. sokaklarda gösteriler yapıyorlar sürekli bir kaçış halindeler ama siz solcu olmak için mont giyip işi oldu bittiye getiriyorsunuz, yapmayın.

edit: imla.
Açık ara babet çorap. Bunu moda yapanı yan yatırıp düz silkmek lazım.
Yakıştığını hissettiğim herşeyi giyerim abi.

Kimseyi takacak değiliz.
Beli düşük dar paçalı pantalon.
--spoiler--
sütyen ve dantelli kilot.

ben denedim dalga geçtiler.
--spoiler--

Kral 2020 nin en şanslı adamı sensin bence. Bu ne büyük bir şans ki dalgayı geçmekle yetinmişler. Ya o dalgayı birde geçirselerdi nice olurdu halin?
Çiçekli gömleği torbacıda görüp gelip başlığa yazmışlar
Dar pantolonu( normal darlıkta) götten bacaklılarda görüp başlığa yazmışlar
Kısa kollu gömleği memur emeklisi eniştelerinde görüp başlığa yazmışlar.
ipek gömlek erkekler ipek giderse harammış.

Bunca yıldır girdiğim ipek
gömlekleri yakmama neden olacak sahte bilgi.
Skinny pantolon.
tanga. çok ciddiyim erkek adama poposunun arasına kaçmış ince don giymek hiç yakışmıyor.
Pembe ayakkabı. Kesin bilgi.
Tassak dusmani kisa skinny pantolon ve altina iskarpin benzeri ayakkabi giymek.

Hayvan gibi killi olup da gogusleri tiras etmek ve mideye kadar dugmeleri acik gomlek giymek.

Bir de bunun uzerine altin zincir takmak. Oglum hadi altin zincir biz erkekler arasinda tekrar moda oldu da boyle bir kombinle en fazla +9 pezevenk itemi olmaktan oteye gitmiyor.
Bir erkek olarak ilk sıraya babet çorabını koyuyorum cumada namazı bozduracaksınız lan güleceğim gülemiyorum.
jartiyer...
hadi yine iyisiniz köfteler alın size benden bir kolaj, kıymetimi bilin.

görsel
Deri tayt. Ben nedense bunu kadınlara da yakıştıramıyorum çok fazla. (Kendime asla)
içinde rahat hissetmediğiniz hiçbir kıyafeti giymeyin, ötesine kimsenin karışma hakkı yok.
Tanga giymemeliyiz bence. Bizim mahallede bir gürsel abi var badici kendisi tanga giyiyor dev gibi adam amına koyim.
görsel
Hayır bunu giymenin ne gibi bir amacı olabilir, maksat nedir yani, ‘bende ki göt kimsede yok’ demeye mi çalışıyorsun olayı ne?
Dar ve renkli pantolonlar. Arkadan ne oldukları belli olmuyor.
Babet çorabı.