bugün

Erkek arkadasinizin sevgilisi olmayan eli yuzu duzgun bir arkadasini belirleyin. "Aslinda cok yakisikli cocuk, neden sevgilisi yok" diye sorun. Sonra hemen gaf yaptigindan utanmis edasiyla "Tabi sen de cok yakisiklisin askim yaaaa" diyin gulumseyerek. Hahahaha.

Hazlardan haz begenin.
sonrada tom orkokloron olloh bolosono vorson.
bunu yapan kizi üzen erkek adamin dibidir.
trol entry falan olsada iyi yere dokunmuş. var böyle kızlar.
lakin bi kaçını sonraki dönemlerde gördük, mutlu olamıyorlar ya evlilikleri bitiyor ya bişeler oluyor.
Bir iliskide guvenin cok onemli olduguna vurgu yapin. Sonra arkadaslarinizla gece disari kiz-kiza eglenmeye gideceginizi soyleyin, fakat izin isteyerek degil de haber veriyormus edasiyla bunu yapin. Gece telefonunuzu kapatin. Sabah sorunca "Sarjim bitmis yaaa askim diyin". Mahahahaha.

Kamiller icin en uzun geceler bunlardir.
çıktığınız yere girindir.
Canınızı sıkacak bir öküzlük yaptığında oynanırsa alınan haz fezayı bulur. Ahaha herşeyi açık etmeseniz olmaz sanki zilliler.
(bkz: kevaşe nedir ve kime denir)

usandım ulan.
erkek yapınca şerefsizlik oluyor kadın yapınca haz. çok entersan bir durum tabi bunun sosyoloji konusu olması gerekir ve sosyolojik bir araştırma yapılması gerekir.
Birkaç dakika önce gerçekleşmiştir.
Ahahahha yazık saniyeler içinde cevap veriyo bir de mal ahahahha.

görsel
(bkz: ela)

Eda da olabilir.

Edit: Esra beyler kesin bilgi ahaha.
Mk kezbanı hareketidir.
Olay gerçekse cidden üzücü. utandım o erkek ve bunu yapan adına.
Bu kadar kötü olabilecek ne yaşamış lan bu insanlar. Donuz.
sen erkeklerin duygularıyla oynayabilsin ama er yada geç onlara vereceksin.
Ulan esma ne adamsın.
Not:Essy esma, bence tutturdum. En fazla bir harf seker esra olur.
Edit: isimden ötürü cecelist sagopacı kız canlandı kafamda malesef.
insanlara defalarca zarar vermiş biri olarak gerçekten dünyada bir insana böyle bir şeyi yapabilecek kadar kötü insanlar olmasını anlayamıyorum.bilerek neden incitirsin ki birisinin duygularını?nasıl hayal kırıklığı yaşatmaktan zevk alırsın ki sana zararı dokunmamış birine?umarım en ağır şekilde ödersiniz bunun bedelini hanımefendi.
bunun gibi kızları sikip bırakacaksın. evet birini siktikten sonra bir daha mesaj atmayacaksın. mesaj atıp dursun garibim

hazzın tadını çıkarın .)
oha çok güzel bende yapıcam.

edit: yaptım. komik olmadı çok. neyse.

edit2: bence mevzu erkeklerin duygularıyla oynamak değil arkadaşı önemli birşey söyleyecekmiş gibi yapıp trollemek. yapın, iyidir.
insan olalım lütfen.
Kızlara neden ezik, güçsüz ve zayıf insan muamelesi yaptığımı hatırladım başlık sahibine teşekkürler
(bkz: Allah ın kitabın yokmu lan essy)
Congratulations.
https://youtu.be/Eq8uI2oJd0Y
görsel
Burayi terk et essy.

görsel
Akli melekelerini kaybetmemiş, ahlaki ve manevi değerlerini koruyan insanın almayacağı hazdır.
çok zevkli be , salak salak bakıyor garibim sonra