bugün

kirli sakal...ama bakımlı olacak.

yine erkek yazarlar tarafından istila edilen konu başlığı...bırakalım da kadın yazarlarımız düşüncelerini yazsın beyler... ne dersiniz ?

edit: yazar bu entryde kendisi ile çelişmektedir.
kirli sakal...ama bakımlı olacak.

yine erkek yazarlar tarafından istila edilen konu başlığı...bırakalım da kadın yazarlarımız düşüncelerini yazsın beyler... ne dersiniz ?

edit: yazar bu entryde kendisi ile çelişmektedir.
Sanırım ben de hiçbiri yok .
gözlerinin içine bakıp gülümsemesi.
bence anahtar.
Güleryüz ya.
Etrafına samimi davranması. Yavşak değil, samimi. Yeri gelince bir abi yeri gelince arkadaş.
anlatım bozukluğu içeren ayrıntılardır.
(bkz: basit ama önemli)
bir karar ver; basit ayrıntılar mı önemli ayrıntılar mı?

basit ayrıntılar: fiziksel özelliklerdir.
önemli ayrıntılar: kişilik, karakterdir.
saygılı olması, olgun olması.
öz güven o kadar çekici duruyor ki anlatamam. dik durmayı da es geçmemek lazım. aslında bunlar hem kadın hem erkek için geçerli.
Yakışıklı erkeklerde görülen ayrıntılar yazıldığı için tipsiz kardeşlerimin kanmamasl gereken ayrıntılar. Tipsiz kardeşlerime ithafen:
Gidin kas yapın.
Gidin bol para kazanın.
Zekice ve ince espiriler yapması.
Kot gömlek ve esmer olması. Ehehehe.
kibar olmaları, saat takmaları, temiz olmaları falan falan.
Adamlık.
Ses tonu, tavirlari, korumaci yapisi, bunlar genelde soylenenlerdir.
Ama şöyle olur, piçlik damari saglam olan adama gider hatunlar. Sonra ben niye üzüldüm.
Birakin bu tatavalari.
Sosyal ortamda sevilen sayilan, cinsel durtuleri yuksek olan ve genelde pic olan erkekleri sever hatunlar boşuna nezaket felan demeyin.
(bkz: kareli gömlek)
(bkz: ses tonu)
(bkz: konuşma tarzı)
Erkekler için günümüzde kendini modernize etme imkanları hiç olmadığı kadar ilerledi.

Paranız varsa imaj danışmanı ile çalışarak basit ama önemli detaylar ile karşı cinsi etkileyebilirsiniz.

Sadece fiziksel imajımız değil kültürlü bir görüntü sergileyen tarafımız da önemli olduğu için bu konularda da yetişmek önemli.

Mesela ben kırmızı şarapla ne iyi gider bilmiyorum. Şarap nasıl açılır nasıl sunulur nasıl saklanır bilmiyorum. Bunları bilmek önemli mi , belli bir kesim için değil ama şehirli eğitimli bir kitleden biriyle gorusuyor dışarıda luks restoranlarda yemek yiyorsanız bir makarna hakkında 10 dakika konuşan adamlardan olmanız tercih nedeni olabiliyor.
duracağı yeri, konuşacağı, susacağı yeri bilmesi. bu var ya her şeyden önemli. ayrıca kişilik sahibi olması, kukla olmaması da çok önemli. gerisi de teferruat.
bilmediği konularda yorum yapmaması veyahut bilmiyorum diyebilmesi. şu bilmiyorumu kullanın ya emin olun erkekliğinizden gram eksilmeyecek. aksine çöp bir özgüveniniz olmadığına işaret bile olabilir bu.
Beyefendi ve şefkatli olması.
bakımlıysanız ve birazda özgüveniniz varsa tamamdır.
Şeytan tüyü yeterli.
Kol saati, sakallarına dokunmaları veya kaşımaları.
Bakın yine sakal, erkeklerle ilgili her konunun ucu sakala çıkıyor.
Çekici. iyi çeksin. Yarı yolda bırakmasın da.

Hadi çekti diyelim iş bitti mi yani hemen ? Daha otoparka gidecek Daha tamirhaneye veya yetkili servise gidecek. sigortacı experi gelecek bakacak görecek onay verecek. Günlerce yatacak araç. Fatura kesilecek. Para hesaba yatırılacak.

Belkide pert raporu çıkacak. Uzun işler bunlar. Öyle basit değil yani.
Tekerlekleri olması, araba çekme kabiliyetine sahip olması.
(bkz: çekici)