bugün

kimseye haddinden fazla değer vermeyin, köpek etmeyin lan kendinizi. biraz presentabl olun, hatta o kadar ki berbere giderken bile kulaklarınızı temizleyin, paçoz olmayın. gitmek isteyenlerin önüne geçmeyin yol verin ve ardından bir sigara yakın acı acı gülün... sonra... yaşayın işte, gü savın... ayık olun.
ölseniz bile cebiniz de para olsun.
Bakımlı ve ahlaklı olun. Çok konuşmayıp, öz konuşun ki etrafınızdakilerden bir farkınız olsun. Çok ağır abi modunda takılmayın. Komik olmayı da bilin. Sizi seven kızın güvenini elde etmek için elinizden geleni yapın. Eli yüzü ve kalbi temiz bir erkek olun kaparlar sizi.
bence özgün olun.
Parfum kullanin. Sempatik olun. Yavsakliga girmeyin.
olum evin içinde dal-taşak dolaşmayın, hadi dolaştınız müziği son ses açmayın. sonra gelen oluyor kapının açılışını duymuyorsunuz falan aman diyim.
kitap okuyun ve gazetelerin spor sayfası dışındaki sayfalarına da göz atın .
düşüncelerinizi olduğu gibi yansıtın(ne eksik, ne fazla) beklentilerinizin oluşumu adına fedakarlık edin ve karşılıksız sevmeyi öğrenin. sizi dış görünüşünüz için ve yahut paranız için sevecek kızdan uzak durun. kendiniz olun, kasıntılığın alemi yok. ha bir de saçlarınız kıvırcık ise mutlaka uzatın onları mutlaka!
hem saç hem sakal uzatmayın ne olur mağara adamı gibi ne o öyle. Hem sakalsız çok daha hoşsunuz temiz ak paksınız tabi istisnalar da yok değil.
kadınları anlamaya çalışmayın.
ne iseniz onun gibi davranın. onun şekline girmeyin ve onu da sizin şeklinize sokmaya çalışmayın. uyum sağlar mı, bir kaç uyumsuz hareketi var ama zamanla düzeltirim ben bunu gibi gaflete düşmeyin. kısa vadede uyum sağlasanız bile uzun vadede patlaklar ve çatlaklar yaşarsınız. ayrıca uzun vadeli bir birliktelik düşünüyor iseniz 1 ay 2 ay arkadaşı olun. incilerini size döksün bi. direk sevgili moduna girerseniz size geçmişi hakkında hiçbir şey anlatmaz. benim dediğim gibi yaparsanız şayet onun anlattıklarıyla daha sağlıklı düşünüp onu daha verimli gözlemlemeniz kaçınılmaz olur. sonradan sıkıntıya düşmez, istenmeyen süprizlerle karşılaşma riskinizi azaltırsınız.
temiz olun.
Yalan söylemeyin la. Dürüst olun, kendiniz olun, sempatik olun, sevin, sevilin.
sikinizden başka organlar da var. araştırırsanız bulabilirsiniz.
bir kaç sene kezbanları görmemezlikten gelin, onlar yokmuş gibi davranın.
2-3 yıla kalmaz amı götü dağıtmazlarsa; yüzüme tükürün.
barcelona bile bu kadar organize olamaz tabii, o başka.
amsalak olduğunuzu çaktırmayın.
bir kızı mutlaka sevin. ama aşık olmayın.
eğer deodorant kullanmayacaksanız garson olmayın. çok ciddiyim bak. tabağa uzanan her kol darbesinin akabinde burnum koltuk altı hizasına kamp kuruyor. sonra da vay efendim niye tansiyonun düştü? sinüsümü eritti, bademciğimi depresyona soktu pezemenk.
gece, ortamlara akmadan önce kulağınızın arkasına parfüm sıkın.
Gereksiz güç gösterilerine girmeyin. Sonra acıdan dolan gözlerinizi farkedip güldük diye fena bozuluyorsunuz.
Bana asik olmayin. pustun tekiyim.
filozof olmak istiyorsanız evlenin.ben demiyorum ünlü socrates diyor valla.
Mutlaka kulaginizin arkasi-boyun arasina guzel kokan parfumlerden surun ve kibar davranin kizlara. Inanin bana hic bir kiz bir erkegin tipine oncelik vermez en oncelikli 1. Konu kibarlik ve temizliktir.
2. mesajda da cevap gelmediyse, bir daha atmayın. Size gurur yakışır.
Bu ülkede erkeklik, her gece oturup sabaha kadar vatan kurtarmaktır.