bugün

Tiksinme derecesinde karşılaşmadığımdan bilemeyeceğim nedenlerdir. Allah karşılaştırmasın ne diyeyim.
Biriyle muhabbet et hemen resim ister .
Nerede igrenc şerefsiz yavsak bir erkek var pesinden kostugunuz icin bircok neden cikarabilmissiniz. Sizin sectiginiz insanlar zaten sizin kalitenizi gostereceginden yazdiklariniz umurumda bile degil.
(bkz: kezban turnusolu) genelleme ne kadar çirkin bir şey.
görsel
Problem?
erkek değil mi alayına kibrit suyu,
tinder'da kadın aramaları. çok tiksiniyorum bu çomarlardan. orospu erkek bunlar. tipsiz oldukları için oralarda aranıyorlar zaten. götüme benzemese, orada işi ne?
Bi tanesi bakire olduğumu öğrenince sevgili olamadık biz ya demişti.
kıllı olmaları ve tükürürken çok ses çıkarmaları.
cinsiyet fark etmeksizin karaktersiz insanlara tiksinç duyuyorum.
Dışarda gördüğü kızlara seviyesi düşük laf atması arkasından konuşması.Futboldan başka bir şey konuşmaması.Lozanın 2023de biticeğine inanıp kitap okumamakla övünmesi.Kadınları ikinci sınıf ve aşağı olarak görmesi.

Edit: Hadi eksileyin beyni futboldan başka bir şeye basmayan saygısız ve sığ erkekler.
Üniversitede duraklarda bekleyin biraz o zaman anlarsınız.

Saçma sapan yaşına yakışmayan hareketler, konuşma desen vasat yanında kız var mı yok mu düşünmeden söylemeler vs.

Hepinizden iğreniyorum.

Edit: ek olarak sigara içmeleri. Kokarca gibi geziyorsunuz ortalıkta.
Alkol vs. Hiç girmiyorum.
Beklenen ilgiyi görememek yeterlidir. Çirkin ve şımarıksınız!
tek amcığın kendinde olduğunu sanan bir türk kızı olmak yeterlidir.
"Seri köz getir"

"Kardişiiiim..." ile başlayan cümleler.

Sokak ortasında kahkaha atmaları.

Çok konuşmaları.

Tespih sallamaları.

Bir sürü var. Saysam yol olur.
(bkz: tipine bakmadan erkek eleştirmek)
doğru arkadaşlar bunlar adam olmaz pis herifler. bu arada ozan ben.
ülkemizde tiksinmemek için nedenler çok daha az sayıda keşke o sorulsaymış. tecavüzcüsü desen kaynıyor, kadına şiddet desen artık normal gözle bakılıyor, nerede saçma sapan bir kavga, cinayet orada cahil embesiller. bu olayları geçtim, istanbul'da yazın 1 defa metrobüse binin zaten tiksinmeme imkanınız yok. temizlikten haberleri bile yok ya da deodoranttan. sorsanız müslüman ayağı yapar size, temizlikten, abdestten bahseder. cildi kurtlanacak yakında yobaz herifin.

son olarak bu ortamda kadınlara laf atıp özel ilgi bekleyen, ilgi alsa yazdığı her cümlelerin harflerini yalayan tipler geldi aklıma. lafının arkasında duramayan aciz tipler bunlar, tiksinmek için yeterli.