bugün

(#32293426).
Elim ayağım titriyor ş*******zm.
Hasshahahahahahasjsjsjsjs.
Evet random gülüş.
Sorun olan şey çirkin olmanız. O yüzden sakal bırakıyorsunuz 3 kilo. Kusura bakmayın sakalsız Türk erkeğinin %93'ü bir boka benzemiyor. Rica ederim aydınlatmak istedim sadece.
Erkeklerde kadınlardaki takıntılara en benzeyen takıntı budur. Kadınlardaki makyaj takıntısın bir benzeridir.
Adam o çirkin sıfatını başka nasıl gizleyecek sakalla gizleyecek tabi. Bir de asıl amaçları bu değilmiş gibi salak salak bahaneler buluyorlar. Moda da bu yönde olunca adamlara fırsat doğdu yemin ederim. Eli yüzü düzgün adam sakallı da dolaşır sakalsız da çünkü derdi yok, rahat kendimden biliyorum.
Takıntı değil, özgürlük emaresi.
1970 lerdeki ispanyol paça kumaş pantolon ve uzun lüle saçlar gibi bir döneme yön veren takıntıdır.

not: bende sakallıyım, bi kestim iş yerinden 1 hafta kafa izni verdiler.
Göreceli bsy oldugu için fazla şeapmamak lazım.
töbe bismillah, adama sakal da fayda etmemiş.

görsel
beybifeys olarak sakal bıyığa büyük takıntım var bırakmıyorum.
çıkana kadar götünü yırtarsın çıkınca sanki ananın karnından sakalla çıkmış gibi hissedersin.
görsel
Bi şunlara bak bi buna bak amına koyayım. Hırsımı da alamadım. Leş leş uzatıp kokutuyonuz o kıl kuyrukları.
Kesinlikle anlayamadığım olay. Şöyle de olabilirsiniz beyler sakinleşin ve sakallarınızı kesin.
görsel
görsel
Erkek fondotenidir.

Çenesi mi yamuk, suratı mı biçimsiz, sivilceleri mi var. Bas sakalı. Tarzın mı yok, dağınık kel kel olsa bile bas sakalı. Zerre mi sevmem arkadaş sakal bıyık ya.
ben de olmayan şey.

ama kesince herkes bi garipser, elini götürüp bakar, buna takıntı demeyelim gençler.
görsel
benimki takıntı değil, yaratılıştan.
kızlara daha çok yakıştığını unutan erkeklerdir. sakal dediğin kıza yakışır aga. böyle bir de hitler bıyığı ekleyeceksin, mis. tek kaş? sormana bile gerek yok. kızlar için tek taş neyse erkekler için kızda tek kaş odur.
Erkeklerin haklı olabileceği takıntıdır.

Şahsen sakalımı kessem erkekler bile yazabilir bana. O riske giremem. Sakat.
Sakal iğrenç bi şeydir kıl yumagı gibi ıyk.

Not: olm sakalım çıkmıyo bi yardım edin lan.