bugün

Vucutlarini gelistirmek icin.
genelleme yapmış gibi olsun istemem ancak beyin boş ise o boşluğu vücut ile tamamlayıp gösterişi bu şekilde yapan tipleri çok gördüm.
kız tavlamak için tabiki.
daha iyi bir vücuda sahip olmak için.
çünki işleyen demir ışıldar. kızlarda kargalar gibi parlak şeyleri sever.
Erkeklerin çoğusu güce tapar. Bir çoğu bunu inkar edebilir ama içten içe bu hep böyledir.
Gösteriş, heves, ilgi odağı olma arzusu vs. Diğer sebeplerdir.
Aslında geneli kız etkilemek için gitse de salona, bi zaman sonra verdiği o haz kızları ikinci planda bırakıyor.

not:göbeğim benden önce gidiyor
Bir kere başladığında bir daha bırakamadım bir kız olarak. Spor harika bir şey. O kadar dinç uyanıyorum ki eskiye göre. Kendime sövüyorum hep neden daha önce başlamamışım.
Hem vücudun şeklini biçimlendirmek hem de fit kalmak için.
Caydırıcı güç ve sağlıklı bir görüntü vermek için.
psikolojik olarak bir rahatlatma oluşturduğu için, vücut spordan sonra kendini daha rahat hissettirdiği için, rahat uyku falan filan.
beyniyle tavlayamadığı kızı vücuduyla tavlayacağını sanır.
Türkçeleri zayıf olduğu için.
Gidip bonzaimi içsin karıya kıza laf mı atsın hırsızlık mı yapsın bırakın efendim vucut geliştirsinler.
Tanım :sağlıklı bir yaşam için.
Çünkü beynini geliştirmeyeceklerinin, bu potansiyele sahip olamayacaklarının farkındadırlar.
Ben beyinsizim demenin üstü örtülü şeklidir kas yapma olayı. Anladınız şimdi?
30 dan sonra kaslar etkinliğini yitirmeye başlıyor gençler... yapmaya bakın... selam ve dua ile...
instagrama fotoğraf atıp kız düşürmeye çalışmak için. spor yapmayı seviyorum bla bla bla geçin o ayakları biz de erkeğiz yemeyiz bu numaraları bize de mi lolo.
Nadiren zinde ve şekilde kalmak için.
Çoğunlukla kompleks.
kafalarının çalışmadığını gizlemek için.
Pump hissi için tabi ki.

Insanların beğenmesi için yapmak saçmalıktır. Vücudun kıyafet altında çok da bir anlamı kalmıyor manken model olacaksanız insanlar beğensin diye yapabilirsiniz.
Karı kız düşürmek içindir fakat bunu hepsi inkar edip “yok yeaaa sağlıklı yaşamak için yapıyorum” der.

Adam akıllı kendi için spor yapanları tenzih ederim.
güzel bir vücut özgüveni yükseltir. insan kendine güvenirse yürüyüşü bile değişir.
Keşke kadınlar da yapsa dediğim şey. Konuyu abartıp erkeksi bir fizik yapısına sahip olun demiyorum ama en azından götünüzü göbeğinizi toparlayın biraz. Daha yirmili yaşlarında her tarafı selülit dolu kadınlar var etrafta.
illede salona gitmenize de gerek yok. Bir sürü video var, uygulama var. Her gün 40 dakika çalışın allah aşkına.

Not: vücut geliştirme yapan erkekler; abartmayın. Goril gibi olmayın. insansınız siz. Kadınların hoşuna gitmiyor fazlası.
Bilin istedim.
cevabı bir insan neden sigara içer sorusunun cevabıyla aynı olan soru.
Eziklikten.

Ortaya koyacak hiçbir şeyi olmayan sığır, iki parça kasla bunu kapatılabileceğini düşünür. Gerci kendi düşünemez, kapasite yoktur o kadar. Başkasının gazına gelir.
Spor salonları, tipsiz eziklerden fayda sağlamaya yönelik birer sömürü işletmesidir.
özgüven eksiklğinin birşekilde kompanze edilme şeklidir sanatsal yönü yoktur.