bugün

meşrulaştırmak için. anladınız siz onu.
çünkü yemek yerken tuzluk almaya kalmak yerine eşinin eli değmesi bal olur tuz olur...
bir kadına oldum demek için diye cevaplanacak soru. ya artık bir bitin , erkek şöyledir bunun için evlenir demeleri... ulan o erkek yarın seninle evlenilecek. neyse çocuklar siz goygoya devam , erkek ağır şerefsizdir ve bunu temizlemek için evlenir.
yaşlanınca yalnız kalmamak için.kadın neden evlenirle aynı mantığı taşıyor.yalnız uyumak her insana acı verir.hatta hayvana bile acı verir ki tekeler rahat durmaz ağırda.
free sex için. asıl soru kadınlar neden evlenir olmalıydı.
Bok için.
Çocuk ve sıcak bir yuva için.
Erkek/kadin fark etmez,yalnızlık zor. Ve doğanın kanunu bu. Evlenmesi şart ve ihtiyaç olduğu için.
aile kurmak için.
neslini devam ettirmek için.
Aile kurmak icin.
Hayatını daha düzenli hale getirebilmek için. Birini sevmek bağlanmak için. Mutlu olmak için. Yemek sorununu kökten çözmek için.
Yorgun argın işten geldiği zaman, karı dırdırı çekmek için, nefsi arzularını belirtince, kadının ağrıyan mutlaka bir yerinin olduğunu öğrenmek için, "onu oraya koyma" "onu öyle yapma" gibi sürekli direktiflere maruz kalmak için, en ufak bir şeyde trip yemek için.

Aksini Iddia eden varsa, zengindir. Kadın da zaten onunla değil, parasıyla evlidir.
Pazar gününü yatarak (seks değil bildiğiniz boş boş yatmak) geçirmek için.

Edit: sex için evlenmezler.
Çocuk yapmak için.
lahana dolması yemek için. yani başkasını bilmem ama sırf bu yüzden evlenecem amk yeter artık, tavuk döner tavuk döner. gülerken bile bug bug bug bug yapmaya başladım. ertuğrul gazi sürekli '' içimde deli taylar volta atıyor '' diyor. bizim içimizde tavuklar sikişiyor.
dolma bilen mesaj çeksin değerlendircem, netim bu konuda.
"Yalnız kalmamak için." der safa.
ahmaklıklarından. net.
Sevdikleri için.
cevaba kesin olarak ulasinca biriniz hayrina bana da haber versin. lazim. tesekkurler.
Babaları "evlen de artık bir yuva kur" diye başlarının etlerini yemiştir çünkü.
iki sebepten biri veya her ikisidir.

- düzenli seks hayatı
- çocuk sahibi olma isteği.
Kimse de asik oldugu kadınla bir omur yasamak icin dememis.

Edit: cidden bunlar icin mi evleniyorsunuz beyler. Bunu bir dusunelim.
bir soru.fişne suyudur.
Utulu gomlekler.
Duzenli yenen aksam yemekleri.
Toplu ev.
Cocuk.
Duzenli seks.
Toplum baskisi.
Baba olmak icin
Eve bedava temizlikci almak icin
seksel ihtiyaclarini bedavadan karsilamak icin
bedava aşçı tutmak icin
sus deyince susuturabilecegi birine ihtiyaci oldugu icin.