bugün

(bkz: o kim lan)
Amrabat tan hiçbir eksiği olmayan ve üstelik yabancı kontenjanını da harcamayacak futbolcu. Türkiye liginde 3 büyükler hariç bir karma yapsam bu adamı da ilk 18 e rahat koyarım. Belki ilk 11 e. Galatasaray mantıklı bir transfer yapmış. Ucuza da halletmiştir herhalde. Keşke bir talibi çıksa da şu 26 yaşında kendini göstermesi ve parlaması beklenen amrabat ı en az zararla elinden çıkarabilse.
twitter hesabı hacklenmiştir.
öldürdüğü pozisyon, harcadığı pas sayısıyla hafta'nın balonu.
iyi futbolcu fakat verimsiz.
dünkü fenerbahçe maçında iyi oynayan futbolcu.
fenerbahçe ile adı anılan topçu.
dünkü Fenerbahçe maçındaki pozisyon öldürme uzmanı.

yetenek var ama beyin yok denen cinstendir.

tabiri caizse, beyni sadece etten oluşandır. etbaş ta denilebilir.
pas vermemesi ile meşhur futbolcudur.
dünkü fenerbahçe maçında sıçmış oyuncu. kaç topu ezdi kaç atağı kesti sayamadım artık.
birebir çalımları, driplingi iyi ama futbol zekası biraz düşük.
top ezici.
ligin en iyi ofans oyuncularından biri haline gelmiş isveçli.
çok iyi futbolcu değildir. fenerbahçe ile adının anılması fiyat artırma çabasından başka bir şey değildir. o kadar top ezen bir oyuncu fenerbahçe'de oynayamaz.
fenerbahçe'de işi olmaması gereken futbolcu. seviyorum umarım gelmez. evet.
beşiktaşta nerdeyse hiç süre alamamış ordan es es e gitmiş ve tekrar yıldızını parlatmıştır. bir ara tekrar beşiktaşın gündemine girmesine rağmen alınmamıştır şu an fenerbahçenin gündemindedir alınırsa teneke olarak anılır.
eskişehirspor'un jay jay okocha'sı olan futbolcu.
yeşil sahalarda görmek istediğimiz hareketleri sergileyen ısveçli futbolcu.
bu sezon futbolunu daha da olgunlaştırırsa iki ayağını kullanan bir oyuncu olarak gerçekten türk futbolu için büyük

kazanç olur.
türk futbolundan ziyade isveç futbolu için büyük bir kazançtır.
geçen yıl yürüyerek oynadığı kritik kupadaki fenerbahçe maçlarından sonra bu yıl gündeme gelmesi manidardır.
her zamanki gibi 3 eziklerde oynamadığı için ortalığı ayağa kaldıramayan futbolcudur, adamdır. sıçtığı bok daha soyunma odasında duran salihi yere göğe sığdıramazsınız ama erkan zengin dedim mi "eskişehirspor da yeaa" diyip geçersiniz. Ulan onu da geçtim adam zaten çift vatandaş hem türk hem isveç vatandaşı sen kalkmışsın milli takıma çağırmıyosun adam da isveç milli takımına gider tabi sonra da yok efendim bu ülkenin futbolu neden gelişmiyo. siktir lan.

ekleme: eksile ulan bizanslı eksile. liginde sosyal medyanında basınında amına koydunuz devam edin.
ilerde üç büyüklere transfer olacağını düşündüğüm harika futbolcu.

şuan fener maçında da döktürüyor, helal olsun. *
eskişehirsporumla 4 senelik sözleşme yenileyen yetenekli futbolcu.
kerim frei'ı beşiktaşa kaptıran galatasaray'ın sok dakika hamlesiyle almaya çalıştığı oyuncudur. Büyük takımda iş yapamaz kanımca elde patlama olasılığı oldukça yüksek. Transferi gerçekleşirse seneye başka bir anadolu klubünde izleriz kendisini.
büyük takım disiplinini kaldıramaz oyuncusudur. özgürlük vereceksin bu tarz adamlara, rahat rahat oynasınlar. yusuf şimşek gibi, alex gibi, quaresma gibi. lakin galatasaray yeterince özgürlük tanıyor zaten drogba'ya, burak'a, amrabat'a, kısmen sneijder'e. bence erman kılıç, engin baytar, emre çolak, amrabat, bruma varken gereksiz bir hamle olur galatasaray'a.