bugün

uzun süredir gördüğüm en büyük akp kafasına sahip şaklaban, adam kafayı yemiş, o kadar yemiş ki kendini haklı sanıyor.
yalamaktan dilipelesenkolangillerden.
Tv 8deyken tarafsız gibiydi sonra kanalı acun alınca işsiz kaldı melih gökçekin kanalına geçti şimdi de a habere geçmiş hükümeti eleştiren twit atan seyircinin yüzüne tükürünce haberim oldu

https://twitter.com/140jo...s/700286577033883649?s=09
bazı götverenleri havlatmayı başarmış vatansever sunucu.
yılların trt spikeriydi kendi kendini bitirdi. akp'nin ve erdoğan'ın maşası oldu. erkan abi keşke seni tanıdığımız trt'deki gibi tv8'deki gibi kalsaydın onun bunun yağcısı olmasaydın hiç.

http://www.milliyet.com.t...ukurdu--SlPgtnHAtkq6.html
adi bir gazeteci. yavaş yala dilin aşınır.
Bu yandas yalakalar ozel bogurme dersi mi aliyor merak ettiren adam.

Erkan Tan,Savci Sayan,Rasim Ozan 3u de ayni tornadan cikmis gibi bagiriyorlar.
insanların siyasi fikirlerinden dolayı gözümdeki değeri artmaz ya da azalmaz. fakat acun öncesi tv 8 indeki muhalif çizginle sevdik seni. halkın sesi olarak sorduğun sorulardan, verdiğin cevaplardan sonra büyük harflerle diyorrlar demenle siyasileri terletmenle tanıdık sempatik bulduk. o zaman saçlar da yoktu tabi. daha sonra acun tv 8'i aldı işsiz kaldın sanırım. şimdi gördüğüm kadarıyla akp eksenindeki çeşitli kanallarda programlar yapıyorsun , durumun iyi belli ki saç da ektirmişsin , bence yakışmamış ama güle güle kullan ama keşke daha dik durabilseydin be abi keşke kendinden bu kadar soğutmasıydın bu insanları. beyaz tv de melih gökçek le beraber şebeke suyunun adeta bir zemzem kadar şifalı ve temiz olduğunu inanmasan da ki aldığın paralar inanıyormuş gibi davranman konusunda ciddi bir motivasyon kaynağı sanırım, insanlara atlatman yerine melih gökçeği karşına alıp arkandaki cam duvardan ankaranın akan sabah iş trağini de kadraja alarak böyle böyle şöyle şöyle şeklinde gerçekleri dobraca karşındakinin yüzüne söyleyip sonra da büyük harflerle diyorrlarr demeni beklerdim. ben ankarayı biraz da seninle sevdim be abi. ama görüyorum ki artık eski erkan tan yok. senin adına üzgünüm gerçekten.
görsel

http://www.sozcu.com.tr/2...e&utm_campaign=gundem
Ben bu adamı ramazan aylarında Sultanahmet çadırlarında şebeklik yaparken hatırlıyorum.
Bunun gibi sıfır vizyona sahip biri anahaber sunuyorsa tek sebebi yalaka olması.
Yalamayı abarttı o ayrı.
terör olaylarından dolayı hükümeti suçlayanların suratına tükürdüğünü ifade etmiş. kendisi de haklı tabi, başkentin göbeginde patlayan bomba için malezya başkonsolosunu suçlamamız gerekiyordu.

şunu iyi bilsin, hükümet dediğimiz şey, devletin temel dinamiklerinin işlemesini sağlayan organdır. bizleri korumakla yükümlüdür. bu yüzden biz de vergimizi veririz. salak salak konusacağına bir ülkenin iç güvenliğinden sorumlu olan kimdir, nedir bir sorgulasın.
insan içine çıkmaya nasıl yüz bulacağını merak ettiğim haberci kişisi.

yaşam şartlarınızı iyileştirmek için her türlü omurgasızlığı yapabilirsiniz. insanlar bunları görmezden gelebilir. bu sizin çoktan yitirdiğiniz nezaket onlarda olduğu içindir. ama "bizi aşağılıyorlar, bizi küçük görüyorlar" diye ağlamalı edebiyat yapan safa geçip de insanları aşağılamaya çalışırsanız o sırıtır be emmim. işte böyle de tepki patlaması alırsın.

(bkz: kauçuk)
oldum olası sevemediğim haberci kişisidir.

2011 de izlemiştim en son yanlış hatırlamıyorsam.

sabah haberi sunuyordu, ankara da bir yerdeydi merkezleri.

o kadar yapmacık ve o kadar taklit kokuyordu ki hareketleri,

şimdilerde birilerine yaranmak için böyle bir şey yapmasına şaşırmamak lazım.

görüşün ne olursa olsun,

önce karşındakine saygın olacak.

yoksa birilerine yaranayım derken herkesi kaybedersin.
dün seyircisinin yüzüne tüküren ve

onu burda ''keşke sıçayım deseydi '' diye savunduğumdan

karmamı minibüs şoförüne indiren gazeteci.

ulan herif tükürüyor olan bana oluyor.
(bkz: fırsat bu fırsat)

(bkz: yala erkan)
dün hakkında vatandaşın yüzüne tükürdüğü olay üzerine açmış olduğum başlığın silik yediği, gereksiz insan müsveddesidir.
lama gibi tukuruyor mubarek.
Hükümeti eleştiren seyircinin yüzüne tükürmüş.

Senin gibilerde yüzüne tükürecek yüz bile kalmadı ki tükürsün insanlar...

Anca böyle sağa sola salya saçarsınız vicdan yoksunları...
Hadsiz, hitaptan, duruştan, saygıdan, nezaketten bihaber sözde sunucu.
Hiç bir menfaat, hiç bir amaç nedeniyle, çirkinleşilmemeli, insan olma duruşu bozulmamalıdır.
Hükümetler yolcu, yüzüne tükürdüğün adam hancıdır.Bunu sakın unutma.
Gün olur, devran döndüğünde, kameranın, kırmızı işığına bakacak yüzün olsun!
Sorun olan , hangi hükümet yanlısı olması değildir..istersen çokomel partisini savun!
Ama, senden farklı düşünüyor diye, medya gücünü kullanarak, beyaz camın arkasından, milletin yüzüne tüküremezsin!
Bizim oraların güzel bir ünlemi vardır.
Hooşttt!
got killigiyla lamalik arasinda gidip gelen tam ne olduguna karar verememis yalakamsi ve sunucumsudur.
bazılarını hop hop hoplatmış sunucu. az bile söylemiş. yüze tükürsen yarabbi şükür derler bunlar. ben olsam doğrudan küfrederdim.
https://www.youtube.com/watch?v=W6rHU6JDJpQ
gelsin suratıma tükürsün. tabi yerse.
mehpare çelikin yanında yetişmiş idi trtde. ama özünde sorun olunca napsan tutmuyor.
izlemeye değer bulmadığım biridir kendisi. düşük tansiyonum fırlıyor bunun gibiler yüzünden.
çalıştığı kurumun varoluş ve yayın politikasını layıkıyla temsil eden yardakçı.
ayrıca eski dilde lama.