bizim milletin artistliği çok sevdiğini bilen galaksimizin lideri "emir el erdoğan" dan kasımpaşa tripleri. çok artistik hareket bunlar. batı çok korkmuştur netekim.
talihsiz bir açıklamadır. gaf olduğuna inanmak istiyorum. yok gerçekten söylemişse daha vahim. zaten dünyanın yarısından fazlasında terör destekçisi ülke olarak tanınıyor türkiye. bu açıklamalar onları haklı çıkarır nitelikte.
ak çomarların dünya lideri diye şişirdiği balonun nasıl patladığını göstermiştir.

akıllı bir devlet adamı devletini zor durumda bırakabilecek böyle ifadeler kullanmaz. ama devleti düşünen kim.
Reis batiya ayar verdi diye konusulacak olaydir efendim. Dunyada muz cumhuriyeti diye bir tanim vardi, biz onun otesine gectik, maganda cumhuriyeti olduk, hadi bakalim hayirlisi.
Almanya'da yaşayan bizler yıllar içinde kendimize güzel bir çevre edindik, bu şahıs bizlerle - onları da ayrıştırmaya çalışıyor. Burada doğan milyonlarca alman vatandaşı türk çocuğu var, onların hayatlarıyla oynuyor resmen.

Artık nasıl olur bilmiyorum ama bu kişinin böyle saçmalamasının önüne geçilmesi lazım. Bi ey almanya dedi, rezervasyonların yüzde 70 'i iptal. 25 milyar euro girdi demek bu.

Akgötlerden ricam bu adama twitt atsınlar ve almanya'da doğmaktan başka suçu olmayan milyonlarca genç nüfusun hayatlarıyla oynamaktan vazgeçirsinler bu adamı.

Bu adam n'aptığını bilmiyo, kafası o kadar ilerisine basmıyo. Çok boş ve aptalca konuşuyo. Bu tür şeyler söylemesinin önüne geçilmesi şart. Ey Almanya dedi Antalya esnafını bitirdi. Öyle binlerce milyonlarca insanın hayatıyla oynama hakkı yok onun.
Biz emeklediğimiz için batının yürüdüğünü sanıyoruz
Adamlar uçmuş uçmuş.
Reklam amaçlı seçim çalismasi.
Son zamanlarda nedense akp ile, erdoğan ile ilgili birşey okuduğumda direk aklıma akp seçmeni geliyor ve aklımdan istemiszce ' bokunda boğul türkiye ' cümlesi geçiyor... adam son 15 yıla kapak olacak bir cümle yarattı...
avrupalıların 23 mart 2017 belçika terör saldırısı ile bir kez daha hatırlayacaklarını tahmin ettiğim bir olay.
reisimiz yine ezilen halkın sesi olmuş, haçlı güruhunun dizlerini titretmiş maşaallah. vatan hainleri kudurmaya devam etsin.
hocaefendi hazretlerinden öğrendiği usül beddua yöntemini kullanıyor olmasıdır.

ülke içindeki huzursuzluğu sınır dışına taşırmış olması ve avrupa ülkelerinde yerleşik hayata geçmiş bir çok insanın huzurunu kaçırmakta olan ifadeleridir.
inşallah çok yakında nüfus mübadelesine yol açacak açıklama. almanya'daki akpli kuzileri çok özlemiştim zaten. gelsinler de tek başına iktidar olalım.
Yaptıgı acıklamanin ardından daha 2hafta gecmemiş:londra, st. petesburg ve stockholm'da teror oldu. Inanılır gibi degil.