bugün

(bkz: the phantom agony)
memory yi dinlerken simone simons adlı hatun kişinin sesi huzur verir, sonsuza kadar dinlenesidir...
wacken open air 2009 'da çıkacak olan gruplardan biri.
illusive consensus, the last crusade, death of a dream, menace of vanity adlı şarkıları şiddetle tavsiye edilir..simone'un güzelliği sesine de yansımış..insanı alıp götürebiliyo her şarkısı için geçerli, dinlenmeye değer grup
onu bunu boşverin de resmi sitelerinde yaptıkları açıklamaya göre 13 ağustos'ta foça'da olacak grup. nefesim kesildi lan..
2009 zeytinli'ye bilet almama sebep olan grup. diğer gruplar kim olursa olsun umrumda değil, ben onun için gidiyorum.
Şarkı sözlerinde genellikle Hristiyanlığa saldıran , Fools of damnation şarkısında ise islama saldıran metal grubudur .. Şarkı sözleri iyi öğütler verir.
rock tatili festivalinde 13 ağutosta foçada olacak grup.
rap dışında dinlediğim tek müzik türünü kanımca en güzel icra eden gruptur kendileri ayrıca tanrının varlığına inanmasam muhtemelen solistine tapabilirdim(ha şimdi çok mu tapıyorum tanrıya sanki orası karışık ).
Foça konseriyle yarmış geçirmiş gruptur.. simone taa foçalara gitme sebebidir.. *
http://www.rocktatili.com...08-2009_02-32-57_1076.jpg

(bkz: #5814102)
dünyada kusursuz çalan çok grup vardır, ama epica gibi çalanı asla yoktur, olamaz, bildiğiniz grup.

cry for the moon'un 6.38'lik, 50 küsür kanallık stüdyo kaydı insanı şaşkına çevirir, yorar, kalbini hızlandırır.

yüzünüzde yarı şaşkın gülen bi ifadeyle izletir kendini. gözünüzü bir saniye ayıramazsınız.

http://www.youtube.com/watch?v=Dys1_TuUmI4

(bkz: mükemmeliyet)
sanıyorum dinlerken daha fazla zevk aldığım grup, müzisyen, şarkıcı yoktur hatta olmayacaktır.

(bkz: solitary ground)
Son albümleri Design Your Universe ile hekese gothic metal dersi veren, bülbül sesli simone simons denen hatunun vokalisti olduğu ingilizce şarkılar yapan hollandalı grup.
quietus ve feint adında iki süper şarkı sahibi grup. solistleri* çok şekerdir.
benim gibi rap delisi bir insana rock müzik dinletebilmiş gruptur. güzel yapıyolar vallahi.
bayan vokalistlerden önde gelen sese sahip bir vokalisti olan hollandalı senfonik-metal grubudur. Simone sesiyle olduğu gibi fiziğiyle de gözlere hitap etmektedir. (diğer vokalistler için; (bkz: tarja turunen) ve (bkz: sharon den adel))

işleri gerçekten çok iyidir. şarkılarındaki entruman kullanımı neredeyese kusursuzdur, sözler iyidir. özellikle sountrack parçaları Triumph Of Defeat vardır ki insanı yaklaşık 4 dakika boyunca alır götürür başka alemlere bırakır şarkı bitene kadar insan kendine gelemez.
Chevrolet'in d segment arabasıdır. 55 liraya ful dizelini verirler.
solistleri olan simone simons'a resmen aşık olduğum grup.**
çok dinlemediğim hatta hiç dinlemediğim gruptur. ancak cry for the moon beni benden almaktadır.
gothic metale; powerıydı, senfoniğiydi, blackiydi, deathiydi diye diye karmaşa yaratan grup genede adlarına yaraşır şarkılara sahip olmadıklarını söylemek yalan olur...
lisedeyken çok dinlediğim,cry for the moon isimli parçasını şiddetle önerebileceğim gothic metal grubu.Türkiye'ye de bir festival kapsaminda gelmişlikleri vardir.
chevrolet markasının araba modelidir.
simone simonsun sesiyle büyü kattığı grup.
neredeyse her şarkısı ayrı bir mükemmeldir bu grubun. simone simons zaten çoğunun gözünde tanrıça gibidir. ama benim için en mükemmel şarkıları şudur;

http://www.youtube.com/wa...-ctdQ&feature=related