bugün

Yeteneği var... bu bir gerçek. lakin çok sorumsuz bir futbolcu. takımda oyun sıkıştığı oyunu sırtlayacak oyuncu istiyoruz. kavga eden oyuncudan hayır gelmez. hiç bir artı kazandırmaz.

şenol hoca ile birlikte yeni sezonda çıkış yapmasını beklediğim futbolcudur.
aynen 2009-10 sezonunda olduğu gibi yeni sezonda da 5 numaralı formayı giyecek olan futbolcu.
cidden iyi bir topçu. bu akşam beşiktaşı iyi sikzledi. hakemse bu adamı oynatmamak için elinden geleni yaptı.
20 dakiak da 3 kez sakatlanan adam. üçünde de sahaya sağlık görevlileri girdi tedavinin ardından at gibi koşmaya devam etti. yani 20 dakika da bu derece ciddi sakatlanıp ( hemde 3 kere) sağlık kiti kullanıp oyuna devam etmesi çok yapmacık. max payne mi lan bu tab tuşuna bas enerjiyi fulle, yardır. olmadı samimiyetsizlik iyi birşey değil.
"yetenekli fakat çamur oyuncular" sıralamasında başlara oynar.
emre belözoglu gibi bir futbolcunun yıllardır futbolcu sıfatı taşıdığı düşünülürse çokta üzerine gidilmemesi gereken futbolcudur.
Trabzon'da çok geliştirdi kendini bu adam.
trabzonspor forması giyen çok kaliteli bir ofansif kanat oyuncusu nani ve c.ronaldoyu andıran bir tarzı şutları var.
(bkz: 17 kasım 2010 hollanda türkiye maçı)'da milli takımda oynarım ben dedi oyuna girdiği son 15 dakikada. ancak buradan sevgili hiddink'e seslenmek gerek. hocam sabriyi hala inceleme aşamasında mısın ? hamit'i keza. burada ilgili futbolcularu övmek ve ya yermek için değil; madem yeni takım çağırdın yenileri koy da neler yapabileceklerini göstersinler.
trabzonspor da huzursuzluk çıkacaksa bu adam yüzünden çıkacaktır. kısaca sorunlu bir tip!
Sadece teknik direktöre gösterdiği tepkiyle değil ayağını çime takıp penaltı beklemesiyle de karakterini belli etmiş oyuncudur. Sanırsın elektirikli testereyle ayağını kesmişler, yerde debelenip durdu. Trabzonlu kardeşlerim kızmayın ama bu adamın çok yerde tutunamamasının nedeni bu.
şenol güneş gibi değerli bir ismin sayesinde milli takıma kadar yükselen futbolcu. bugün oyundan çıkarken tepki gösteriyor. anlaşılan küçük takımlarda oynamayı çok özledi.
belki geçirdiği zor günler akılını başına getirmiştir diyecekken dün yine eski günlerinden bir derleme sundu. insanın inanası gelmiyor. takımın ve sen bu kadar iyi durumdayken hem de son dakikada çıkarılırken sen kime sayıp döküyorsun? şu anda tartışmasız türkiye' nin en sayılan teknik adamına mı? artık yere düşse bir tekme de ben atarım bu adama. acımam. benim akıllanmaya niyetim yok, diyor belli. yönetim de yönetimse fitil fitil burnundan getirmeli serserinin. kanımca en ağır ceza verilmeli. bundan kastım para cezası, kadro dışı kalması falan değil. direkt kulüp ile ilişiğinin kesilmesi. çünkü derdi herkesle. saha içinde hakemle, rakiple hatta kendi arkadaşlarıyla kavga ediyor. kaybedilen her vakit trabzon aleyhine işleyecek. zira macera hakkını kullanmış bu baş belası, takımın altına döşenmiş fitili her an ateşler.
kendisine verilen şansı kullanamamış futbolcudur... milli takıma yükselten hocaya yaptığı saygısızlık affedilemez. derhal kovulmalıdır. sanki maradona. kimsin la bu. sürekli aynı şeyler.trabzon da oynuyorsun sen amatör bir takımda değil. haddini bilmeyene trabzon da yer verilmemeli. ayrıca hiçbir şeyi hak etmeyen futbolcudur.
dün akşam kesinlikle kırmızı kartı hak etti. hakem vermedi ama hakem eleştirilmemeli zira emre belözoğlu her maç kırmızı kartı hak ediyor ama atılmıyor bu adam bi' kere hak etmiş çok mu?
türkiye liglerindeki en karartersiz oyuncu, her gittiği takımda kovulmaktan beter edilmiştir.

zira abdullah avcı bir açıklamasında "allah bana engin baytar gibi oyuncularla çalışmayı nasip etmesin" demiştir.

edit: Abdullah Avcı milli takıma gelince sözünü yemiştir.
tipinden ne olduğu bellidir.
bir insan kendi kendine en fazla ne kadar köstek olabilir sorusunun cevabıdır. akıl fikir diliyorum.
mevki: Orta saha
Kilo: 70
Forma Numarası: 5
Ayakkabı Numarası: 42

Doğum Tarihi: 11.07.1983
Doğum Yeri: Almanya
Boy: 176
oynadığı kulüpler: Arminia Bielefeld 2, Maltepespor, Gençlerbirliği, Eskişehirspor

Sözleşme Başlangıcı : 01.07.2009
Sözleşme Bitişi : 31.05.2012
bu da galatasaray'a giderse yuh artık diyeceğim.bu ne lan lafta herkes trabzonsporlu..

tabi suç bunlarda da değil yönetimde...
yetenekli ama zeki olmayan futbolcudur.

sadece yetenekte yetmiyor futbolda, biraz akıllı olacaksın arkadaş. şenol güneş gibi sabırlı bir hocayı bile çileden çıkarıp kendi kariyerini tehlikeye atabiliyorsan sen de kafa yok demektir.
trabzon'un gönderme kararı aldığı futbolcu.
ne olduğu tipinden akıyordu zaten. şenol güneş de düzeltemediyse artık iflah olmaz.
artık anadolu'da 54950 kulüp gezer sonra futbolu bırakır.
olmayan yeteneklerinin farkında olmaması gayet doğal olan oyuncu.
sadece fatih terim in adam edebileceği futbolcu.
arda turan'ın yerini anca arda'nın kalktığı sandalyeye oturarak doldurur.