bugün

Uzaktan sallıyordu londraya gelmeye götü yememiş.

Bir adet fetöcü hain.

görsel
Neden korkuyorsun olum. Orda seni kim öldürecek, baban londraya bir ateşler salar kimse bişey yapamaz sana. Şerefsiz.
"Türk hükümeti bana kafayı takmış, suikasttan korkuyorum, ingiltere'ye gelmeyeceğim"

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
Türklerin barbarlığından haklı olarak çekinen, başarılı basketbol oyuncusu.
biride çıkıp dememiş "ananın amına kadar yolun var".
görsel
Teröristliğe devam eden kürt

görsel
yayıncı kuruluş konferans finallerindeki maçlarını yayınlamayacağını açıklamış.

oldu da kazandılar konferans finalini, nba finalinin de türkiye'de yayınlanmayacağının ilanı olacaktır bu.

ben cidden diyecek söz bulamıyorum.

fikirlere, söylemlere, gerçekleri göstermeye sansüre alıştık da, insana sansürü ilk kez görüyorum.

orta çağda dahi yapılmayacak hareketlerdendir.

ne enesmiş arkadaş, bir sporcudan dahi bu kadar korkuyorlar.

şu sansürü destekleyenler rahip brunson hakkında da iki kelam karalasın. iki yüzlü yavşaklar.
Keşke her Fetö’cüye Böyle sert ve acımasız davransaydık.

Siyasetin içindeki Fetöcüler de keşke yayına bile çıkamasa...
fetö'nün, bitmiş çayın bardağını müritlerine göstererek 'bunu enes kanter'e verin. adını verdik, deşifre ettik. bir dava açarlar artık' dediği son videosundan sonra hayatının tehlikede olduğunu düşündüğüm basketbolcu. isminin özellikle gündeme getirilerek, kendisine yapılacak bir suikaste kılıf hazırlandığını ve kanter'in öldürülmesinden türk devletinin sorumlu olduğunun iddia edileceğini düşünüyorum. ya da belki de çok fazla film izlemiş de olabilirim, bilemedim.

https://www.youtube.com/watch?v=jZvie2Fb2qI

her halükarda, sosyal medyaya fetö tarafından yüklenen görüntülerin altında illa ki bir hinlik aranması gerektiğini düşünenlerdenim. altından ne çıkacağını zaman gösterecek.
Fetöcü götün tekidir. Beyinsizdir.
https://twitter.com/fetog.../1187032934571794433?s=21

fetö için gerekirse tr’yi, bezin döküp yakacak kadar seven adam, dürüst mü evet...
Kan ter içinde kalmış fetocudur.
Beyni ipotek altında olan biri. Akp lilerden bir farkı yok.
Oksijen gitmiyor o kafaya . Babası evlatlıktan reddetti hâlâ ne zirvaliyor.
Zombieler bundan akıllı.
kabahat bunda değil bunu oraya çıkarıp konuşturanda. altta yazan süper ama nba player&erdogan critic. senin ne işin var erdoğan kritiği ile git basketbolunu oyna lavuk derler adama.

lan şaka gibisiniz amk. biz de hafta sonu haberlerine boyd'u konuk edelim peluş kafayı eleştirsin.
Orospu çocuğu böyle intikam mı olur, bu kadar mı düşmansın?
hayır bunun vasfı, sıfatı, kimliği ne ki bunu televizyona çıkarıp siyasi demeç istiyorlar. bunu değil, televizyona çıkaranı kanırtarak sikmek lazım. bu ne gerizekalı bi iş amk!

adam tescilli vatan haini. göt korkusundan avrupaya bile gelemiyor. bunu çıkarıp televizyonda türkiye aleyhine konuşturuyorsun.
valla fetonun ne bok olduğu bu zamana kadar anlasilmasaydi eğer
bu o.çocuğu
a milli basket takımindada oynardı
hatta yrd. antrenör bile olurdu..

şimdi burada herkes küfür ediyor ama 15 temnuz 2016 oncesine kadar hakan şükürde dahil hepsi halk kahramanıydı
türkiyeyi nbada temsil ediyordu..
Türkiye cumhuriyeti’nin kendi çocuklarının beyninin bu derece yıkanmasını seyretmesi onların adeta bir silah gibi kendilerine çevrilmesi durumunun küçük bir örneği bu vatansız, saygısız, vefasız, gurursuz it. Herkes affedilir bu ülke büyük merhametli bir ülkedir fakat senin yaptığın bu namussuzluğun ne affedilir ne izah edilir bir yanı yok. Senin kitabını hocanı sikeyim ben.
en aşağı varlık kimse ondan daha aşağılık varlık.
Vatan haini fetöşün yarım kalan çayını enese verin içsin dediği midesiz o.ç
korona koymuş kendisine. evet.
vatansız piç. instagram hesabından kendisine oç diyen kullanıcılara hakaret eden ve rte'ye saydıran bir piç kurusu. fenerlilerin kendisini arayıp sorduğunu iddia etmiş. galatasaraylı olarak buna inanmadım tabiki de. provokatör köpek! fetonun boklu donunu koklamaya devam...
fenerbahçe'li yöneticilerle görüştüğünü itiraf eden fetöcü. derhal soruşturma açılmalı.