bugün

en saçma reklamı bilmem ama şu dünyadaki en iyi reklamları nike firması yapıyor net.
örn; eti gofreti reklamı. http://www.youtube.com/watch?v=2UXdo8ABVgE

aynı zamanda saçma olmasına rağmen sevdiğim bir reklamdır.
yeni head&shoulders reklamı. kadınlarla erkeklerin bakım ihtiyaçları arasında dünyalar kadar fark var. karşılaştırması bile saçmadır.
Şüphesiz Bingo reklamı. (bkz: binnurla gonca)
reklamların alayı saçmadır olmayanlarıda olanların yanında gözükmüyor bile yani .

reklam = yalandır .

bu ve gelecek zamanda .

reklamını görmediğim markaların hastayım yaa o derece yani .

hele adeta bir geri zekalının cebindeki paraya kitlenmişcesine dizayn edilmiş banka ve gsm operatörü reklamlarını görünce ana avrat sövmeden geçemiyor insan içinden dahi olsa .

yani diyor ki sen geri zekalısın paranı bana verki sana bonus kampanya verim indirim verim sana .

valla kimse kusura bakmasın bedava peynir ancak fare kapanında olurmuş illaki o peyniri bedava veren bir yerden bir şeyler kazanacaktır .

yoksa ben hiç görmedim köşe başında bavul açıp gelene geçene para dağıtan kimseler sen gördün mü ?

yok öyle bir şey çünkü ama bedava peynirde yok buda bir gerçek yani .

hayatlarımızdan reklamları reklam panolarını çıkarmadığımız sürece birileri gelip bizi bir güzel inek sağar gibi sağacaktır . reklama ihtiyacımız yok ki bizim .

heleki yalan dolan olanlarına . insanı aptal yerine koyup parasına göz dikmeknin bugünkü adı reklamdır .

yani afedersiniz b.k u yaldızlayıp süsleyip danscılar ve müzik eşliğinde altın tepside sunsalar alacağız boyutunda bir reklam furyasından bahsediyorum .
Eti tutku, bunların başını çeker. itina göstersem, yoğun bir uğraş versem o kadar saçma bir reklâm çıkaramam.
biskolata .
bingo(binnur ve gonca)ve hepsiburada reklamlarıdır.
Papia reklâmı... Lan baloya mı gidiyoruz, resmi bir yemeğe mi? Yoksa evlenicez mi? Hayatta daha iyisisiymiş. O reklâm tuvalet kağıdı, Peçete veya bir kağıt havluya fazla. O yükü kaldıramazlar.
aslinda amacina ulasmis reklamlardir. burda bile akla gelebiliyorsa basariliir. amac bir sekilde kafada yer edinmesidir.
sizin en gicik oldugunuz reklamlar aklinizda en cok kalandir bosuna sacma yapmiyorlardir yani (bkz: oku bakiyim aid) he zikkimin kokunu oku dedirtir insana.
(bkz: molped)
Beyaz tül bembeyaz tül yazsam yeterli olur diyecegim reklamdır.
Sergen sen neden koşmuyorsun ?

Ben koşsam barcelonada oynardım kızlar.

ehuhuhuhuhu.

(bkz: Çok komikli reklam)
hani su sari kivircik sacli adamin cips alis sahnesi. hah süt mısır varmis . eee bunun sadece koçani kalmos taneleri nerde deyip kahkaha sesi gelen reklamdir.
Beyaz tül bembeyaz tül.. Aaaaaaa! Desem yeterli olacaktır.
eti tutku reklamları.
tüm diş fırçası, macunu temalı reklamlar.
nil karaibrahimgil'in afedersiniz poposunu kocaman yaptıkları digitürk reklamı.
turkcell'in alo ben arda turan reklamı. normalde piçe bak dalga geçiyo denip kapatılır.
http://www.youtube.com/watch?v=2qvp9ibJ7ZA
kesinlikle budur efenim.
Tırtıklı cipso reklamı.
saçma bulduğunuz reklamların aslında amacı var, akılda kalmak.
evladiyelik lik li l...
abc reklami.
tırtıklı cips reklamı.