bugün

Herkesle iyi geçinen insandır.
Bilmediği halde her şeyi bildiğini düşünen insan!
az bilip çok konuşanlar.
yüzüne gülüp arkanca konuşan tipler.
Yakın arkadaşlarını kızlar’ın yanında bozan tiplerdir bunlar. Böyle eğitimsiz,kültürsüz arkadaşlarınız var ise hemen ilişiğinizi kesin.
çok çirkinim diyip aslında içten içe egoist olan, sizi kıskandığı için farklı özelliklerinizi yererek sizi toplulukta rezil eden, siz gerçekleri söylerken size inanmayan ama sonra pişman olan, herkesin kendisine baktığını sanan bir kezban olan, kendi değişimini saklamak için sizin değiştiğinizi söyleyen, sizi küçümserken kendine mütevazı diyen, bir erkek/kadın için sizi silen, kendini başka bir kişi gibi gösteren insandan nefret ederim.

Ben böyle bir insan tanıdım.
Çok fazla bulunan tiptir.

- vatanını bayrağını sevmeyenler
-insanini aşağılayan kar
-batili ülkelere tapanlar
-escinseller
-din simsarlari
-limon memeli hatunlar
-kuru götlü hatunlar
-izlandalilar
Sözlük yazarlarının katlanamadığı veya gördüğünde içini bir hoş eden pis insanlardır. En midir bilemem ama ben emrivakici tipleri sevmem. Birden çıkıp dingonun ahırı gibi evine gelenler, eşyalarına kendi malı gibi bakıp aldım bunu diyenler falan. Sevimli değilsiniz. Her şeyi soranları da sevmiyorum. Sürekli napıyorsun diyenleri. Sırf konuşmak için konuşanları. Sessizlik kötü bir şey değil. Oturup susabiliriz. Rahatsız edici sessizlik olayına okey, bazen bozarsın. Ama bazen de güzeldie o sessizlik ya illa içine sıçmamak gerekir.
kendi dışındakileri aptal zanneden tipler.
Burak Yılmaz tipi. Her eylem neticesinde elleri kolları ile bıdı bıdı yapan tipler.
1 ay sonra yeniden mesaj yazanlar.
kem gözlüler, olur olmadık yerde nazar eden şeytaniler.
Hiç bir bilgi ve birikimi olmamasına rağmen Ota boka maydonoz olan siyasiler ve her konuda allemi cihan kesilip ahkam kesen gazeteciler.
Hangi birini sayalım ki?
herşeyi bildiği zanneden, sahte, samimiyetten uzak, özenti kendi olmayan insan.
Bir masa ve etrafında daha sola bakış atan bir kaç sefil.
Suriyeli ve plaj kavramındaki insan .
Kitab-i kendine yük eden eşşek nevi.
Çölde kalsan da su vermeyecek cinsten bedevi.
Gösteriş uğruna yazın dahi kürk giyen aciz.
Bebeklere tecavüz olayında bile bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığındaki adamciklar.